bu tayyip'e niye kimse dur demiyor?

Yahu delirecegim; adam o meydan senin bu meydan benim dolasiyor, ak parti propagandasi yapiyor. Onlar konusur ak parti yapar diye sloganlar attiriyor, 7 haziranda bunlara gununu gösterin diyor. Muhalefet liderleriyle atisiyor. Sanki davutoğlu degil, tayyip ak parti baskani.

Niye kimse bu duruma bir sey demiyor? Adam resmen suc isliyor.

bu adam için suç diye bir kavram yok. yargılanabileceği tek olay vatana ihanet, o kavramın da içi boş, neye göre vatana ihanet kime göre vatana ihanet. vatana ihanet ile suçlandı diyelim, 413 MV evet yargılansın diye oy vermeden yüce divana sevk edilemiyor hukuki olarak.

  • pamplona  (02.06.15 19:40:35)
az kaldı az. ciddi ciddi cami duvarına işemeye başladı.

  • scent of a pastrami  (02.06.15 19:42:00)
Cumhurbaskani tarafsiz olmali ama dolayısıyla bu da bir suc.

  • fraise  (02.06.15 19:42:11)
işte tarafsız olmadı anayasayı ihlal etti bu da bir vatana ihanettir diyelim, vatana ihanet kavramını böyle dolduralım. 413 vekil lazım her halükarda.

  • pamplona  (02.06.15 19:44:02)
Hem kendi yillarin yapilanmasindan gelen gucu var hem de yasal olarak dokunulmaz. Yani tabii ki yargilanabilir ama meclisin yarisindan fazlasinin yargilanmasi yonunde oy vermeyecegini kendisi de biliyor.

  • floydian  (02.06.15 20:26:15)
demiyor hepsi koltuk sevdalısı para budalası. ses çıkaramıyor.

paranın mevkinin yüzü sıcak
  • indescribable  (02.06.15 20:27:37)
yaptığı son derece itici ve sevimsiz bir şey. full karizmadan yiyor.yaptığı şuan "davutoğlu" için oy toplamak. resmen eşeklik ettiği gibi davutoğlu'nu da küçük düşürüyor. tabi ki kendi partisi iktidara gelsin, başkan olayım istiyor ama farklı bir politika deneyebilirdi ama işte kafa kasaba tüccarı kafası.

kendisini bu duruma düşüren adama hiç bir şey denmez. benim ilk sene canımı çok sıkan bir ev arkadaşım vardı sonraları kafayı yemeyi başladı ufaktan. artık kızmamaya yaptığı dallamalıklara üzülmeye, gülüp geçmeye başladım. ne bileyim kahveyi dökünce uyarmadım bile sabır deyip kendim temizledim. sonunda işte çekti gitti okulu bırakıp. aynen öyle düşünüyorum tayyip hakkında.
  • dios  (02.06.15 20:30:37 ~ 20:32:21)
Bir sürü insan dur diyor da, demek işe yaramıyor. galeri7.uludagsozluk.com Her tarafa yandaşları koydu, kim yaptırım uygulayacak? İş halka kalmış artık. Diğer partilerin kampanyalarına destek verecekseniz, gidip oy vereceksiniz, sandık gözetmenliği yapıp oyları çaldırmayacaksınız, şu an için mümkünse oyları bölüp başbakanı/bakanları AKP'den çıkartmak yerine en çok oy alan muhalefet partisi CHP'ye oy verecekseniz, öyle gidecekler. Ben parti ismi verince kızıyor bazı arkadaşlar ama tüm seçimler en çok oy alan muhalefet partisi CHP, AKP'yi indirmeye en yakını o yani. Yoksa banane herkes istediği partiye oy versin.

  • iamelf  (02.06.15 20:41:01)
temel kökende bitiyor eğitim düşeyinde insanlara öğretilen erdem ve ahlak anlayışında. türkiyede kim başa gelirse eğitim sistemini ona göre yontuyor. Başta da dediğim gibi temelden çürüğüz türkiyede. İnsanlar gerçekten bilinçsiz ve karizma ya da dinine veyahut efeliğe oy veriyor. Orta doğu dikdatör ve maço seviyor. İnsanlar yaşam öğretimi(bilinçsiz ailelerin verdiği) ve eğitim kurumları tarafından cahil bırakılmış durumda birçoğumuz ve ben de çoğu insana göre(yabancı milletlerdeki) cahil bırakılmış bir bireyiz. bu ülke bilinçsizce seçimi kazandırılmış kişiler tarafından yönetiliyor.

Demem o ki bu insanlar böyle adam istediği sürece sandığa seçime gerek yok. istenen kişi başa geçer ve dikdatörlük yapar. Kimse de bir şey diyemez.
  • filipis  (02.06.15 21:07:14)
paran var mı ✓
şantaj yapacak malzemen var mı ✓
+ halk aptal mı ✓
--------------------------------
ülkenin amına koy.
  • cetoxim  (02.06.15 21:09:07)
7 haziran korkusu.
küfrede küfrede hdp'ye oy atacağım bu adam yüzünden ki akp iyice yıpransın diye.

  • rakicandir  (02.06.15 21:10:43)