gar - esenboğa havalimanı ulaşım (ankara)

selamlar

ayın 2'sinde uçağım var hızlı tren ile gara geleceğim, eskiden yakın bir noktada havaş vardı oradan binip ulaşım sağlıyordum fakat havaş hizmeti ankara'da sanırım durdurulmuş. aşağıdaki linkte duyurusu mevcut, doğru mudur havaş'ın durdulduğu? doğruysa esenboğa'ya nasıl ulaşabilirim?

www.havas.net

şimdiden teşekkürler

havas kalmadi hocam, belko air'lere bakman lazim mobil olmasa net cevaplardim

  • jedilance  (01.06.15 01:37:16)
Artık belko var kızılaydan binerseniz 30-40dk da havaalanında olursunuz. www.ego.gov.tr

Bir de ego 442 www.ego.gov.tr
  • rakidabalikolsa  (01.06.15 01:38:33)
gardan çıkıp sola doğru yürüyerek ulaşıyordum bahsettiğim yere, hatırladığım kadarıyla köprü vardı sanırım orada durak hala mevcut mudur acaba?

  • the elleh  (01.06.15 01:43:54 ~ 01:44:04)
Havaş'ın Ulus'taki terminalinin oraya ufak bir Belkoair terminali açtılar ve servisler de şu anda aynı yerden kalkıyor. Yani yine Havaş'a biner gibi bineceksiniz.

Aklınızda bulunsun, Belkoair Aşti'den yarım saatte bir olmak üzere 00 ve 30'larda kalkıyor ve trafiğin durumuna göre Ulus'taki terminale geliş saati değişiyor.

edit: Buradan da kontrol edebilirsiniz www.belkoair.com
  • a day at the races  (01.06.15 01:51:07 ~ 01:53:50)
garın hemen arkasında da durak var aslında 442 olmalı havaalanı otobüsünün kodu - yazıyor üstünde (yani belko ile ego aynı şey otobüs normal otobüslerden farklı yalnız)
bu duraktan sonra eskiden Havaşın kalktığı yerden de geçiyor ve o durakta daha uzun duruyor, bilet işlemi orada yapılıyor
olur da kritik bir saatte gelirseniz ve garın oradaki duraktan geçtiğinde kaçırırsanız Havaşı deneyebilirsiniz
  • niye ama  (01.06.15 03:34:07)