yüzme havuzu-aylık 165 tl

bu fiyat iyi mi? eğitim de vereceklermiş? izmit'te..
haftada 2 gün. 1'er saat..

ayda 8 saat.
saati 20 tl ye geliyor işte.
çok pahalı değil normal.
  • Alt4y  (25.05.15 11:22:08)
Ödemeyi yaptınız mı? Fiyatı tam olarak hatırlamasam da ben başka bir kırsa gitmiştim. İsterseniz onu da söyliyim kıyaslama yapın.

  • okuyamıyom ben ya  (25.05.15 11:37:17)
Eğer bu fiyat civarında yüzme havuzu olan spor salonu bulursanız, spor salonunu tercih edin. Hem dilediğiniz gibi spor yaparsınız. Hemde haftada iki gün sınırlaması olmaz.

  • lastdragonborn  (25.05.15 11:44:21)
ben istanbulda bu fiyata gidiyorum. bence bedava. cunku sadece yuzme degil ayni zamanda kurs gibi. spor salonunda yapilabilecek seylerin bir kismini evde de yapabilirisiniz cunku.

  • jimicik  (25.05.15 12:02:46)
@okuyamıyom ben ya
hayır ödeme filan yapmadım. araştırıyorum. soylerseniz iyi olur:) izmit'te mi ayrıcA?

  • hede hodo  (25.05.15 12:04:40)
Telefonumda yüzme kursu diye kayıtlıymış numaraları. Numarayı gugıllayınca bu sayfaya ulaştım:

kocaeliyuzmekursu.com

Belki de sizin de bulduğunuz budur bilmiyorum ama bu değilse en azından bir seçeneğiniz olsun elinizde. ^^
  • okuyamıyom ben ya  (25.05.15 14:31:27)
istanbul'da bi spor kulübüne eşim ve ben 260 lira veriyoruz aylık (yani kişi başı 130). giriş çıkış serbest, ful paket, havuzu var tenis kortu var.
eğitim olmasa pahalı bence

  • la noix  (25.05.15 14:33:48 ~ 14:34:06)