Rock fm sıkıntısı;

94.5'de ve netten dinlenen rock fm de sizce de çok konuşma olmuyor mu yoksa sadece beni mi rahatsız ediyor, bir de komik olmaya çalışıyorlar ya daha da komik oluyor durum :)

tanıdık falan varsa ya da buradan okuyorlarsa az konuşun arkadaşım, rock müzik dinletin.

bulgar ve romen rock fm dinler oldum.

sabah saatlerinde ve akşam iş çıkış saatlerinde genelde konuşma çok oluyor. insanlar trafikte dinliyorlar çünkü genelde eğlenceli bir şeyler dinlemek istiyor olabilir insanlar. ama bazı programlar gerçekten zorlama olabiliyor.

  • hb  (22.05.15 09:42:02)
katılıyorum, yıllardır dinlemem. metehan'a burdan selamlar.

yalnız geçen radyoları gezerken 5 dk dinledim. süper kahramanlardan açılmıştı konu, türk süper kahraman nasıl olur diye konuşuyorlardır. baya gülmüştüm. sonra bastım eksiyi.
  • she was my baby  (22.05.15 10:00:46)
kesinlikle güzel şarkılar çalıyorlar hatta eskilerden bilmediğim şarkılar da çıkıyor bazen güzel oluyor ancak gerçekten gereksiz ve çok konuşuyorlar özellikle işe gidiş ve işten dönüş saatlerinde.

  • bartholomew87  (22.05.15 10:09:51 ~ 10:10:09)
müzik dinlemek istiyosanız radyo eksen var onu dinleyin demişti mesut süre.

  • contavolta  (22.05.15 11:04:50)
sabahları daha rutin geliyor bana, dinliyorum. akşam mesut süre dedi mi hemen kapatıyorum.

  • dokuzeylul  (22.05.15 11:17:22)
Metin Süre'nin muhabbetini çok seviyorum ama sabahları Metehan Çakır'ın espirilerine dayanamıyorum.

  • zombi  (22.05.15 14:02:13)