Doğru düzgün cevap veren,

Kim var duyuruda?

Eskiden de böyle başlıklar var ama artık kişiler değişiyor nickler değişiyor yeniden sormak istedim.

Edit: tikler sabaha

asdfgh ben varım. duyuru feminiklerini itinayla temsil ediyorum.

ciddili cevap: kimse yok bea. en azından ben tanımıyorum artık nickleri. ayça sağolsun duyuruları boş bırakmıyor da onunkileri okuyorum hep.
  • seksen9  (21.05.15 01:26:06)
ayça var, neferkitty var, az önce compu sağolsun ciddiye alıp cevap verdi (diğerleri hep dalga geçti, aptalca da olsa benim için önemli bir soruydu), der meister var. gerektiğinde bazen ben bile varım.

  • letheavendangered  (21.05.15 01:28:19)
alperz ve max hoper'ın bir tane boş cevap verdiğini görmedim. sırdan herhangi bir soru da değil hani, böyle bildiğin teknik soruya çot diye cevap veriyorlar.

  • baba jo  (21.05.15 01:28:20 ~ 01:28:50)
beslenme ve spor sorularında angelus bayağı cevap döşüyor

aychovski + 1 tabiki de.

spesifik teknik vs konularda bayağı doyurucu cevap verenler de var ama nicklerini hatırlamıyorum maalesef.

edit: fallopian ve la noix benim için çok kitap açmıştır sağolsunlar.
  • neferkitty  (21.05.15 01:30:09 ~ 01:33:58)
aychovsky,neferkitty,minik donut
aklıma gelmiyor şu an başka.ama var gerçekten

  • rakicandir  (21.05.15 01:31:32)
protector siyaset bilimi-tarih-uluslararası ilişkilerde sağlam.

  • gis  (21.05.15 01:35:44 ~ 01:40:22)
syozkn, delifaruk, kargn, her cevabını beğenmesem de bazen kafa açtığı için der meister, çoğu zaman aychovsky, niye ama, kırmızıkasekaban

hepsi her duyuru altında yoklar tabi. her birinin kendine göre uzmanlığı var. kimisinin goygoyu güzel. az ama bi şeyler öğrendiğim insan. geneli yobaz ve cahil buradaki insanların

edit: bi de buradan vaktiyle çok şey öğrendim de yaş kemale erdikçe kendini devamlı tekrar eden bir ortam hissi veriyor. çok büyük konuşmak olmasın da sanırım biraz aştım ben burayı. eskisi kadar bilgilenmiyorum artık. ya da sorduğum sorulara eskiden (3-4-5 sene önce) olduğu kadar doyurucu cevaplar gelmiyor. erasmustayken 17. yüzyılda yazılmış fransızca bi şiiri benim için analiz edecek izmirli edebiyat hocası çıkmıştı. zevkten çıldırmıştım. hala keşke görsem de bi kahve ısmarlasam falan diye düşünürüm. bugün pek öyle bir ortam yok gibi. belki de eski kullanıcılar da benim gibi sıkıldı terk etmeye meyletti. ben iyi halini yakaladım demek ki. artık arada bakıyorum çıkıyorum.
  • mistreated  (21.05.15 01:47:10 ~ 02:03:32)
Ben varım niye kimse beni hatırlamıyor aşk olsun :(

  • ekaterina  (21.05.15 02:06:05)
kafama estikçe giriyorum, ilk sayfadaki duyurulara bakıp, bilgim olan şeylere cevap verip çıkıyorum.

  • mystb  (21.05.15 08:59:08)
ben de varım :) genel olarak teknoloji ve bankacılıkla ilgili konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

  • orient blue  (21.05.15 09:50:56)
spor konulu duyurularda arnold schwarzenegger

teknoloji, oyun vs minik donut canavari (tek geçerim)

hukuki mevzular dahili meddah, whimsical

ayrıca şu an aklıma gelen keyifle okuduklarım der meister, neferkitty, aychovski, want2die, la noix
  • corneillus  (21.05.15 10:00:22)
eklemeden edemedim, 6 yıl önceki bir duyuruma verilen cevaplara bakınız:

www.eksiduyuru.com

düşünün bakalım, artık böyle cevaplar geliyor mu sorulara? twitter gibi özet geç oldu burası.
  • mistreated  (23.05.15 20:27:58)