uzun yolda kullanmak için netbook

haftaya yola çıkıyorum ve bi hayli uzun süre yollarda geçecek. kendi emektar laptopum biraz eski ve ağır. onu götürmek olmaz. yolda blog güncelleyebileceğim, film izleyebileceğim, çektiğim fotoğraf ve videoları atabileceğim bir netbook tarzı hafif bir şey lazım. önerileriniz olabilir mi?

bütçe max 1000 tl

ipad alın direk.ben retina ekranlı ipad mini almıştım yılbaşından evvel.sim kartlı 1350 idi.sim lazım size elbet,ama retina almazsanız normal ipadlar o civarda olması lazım.şarjı da uzun gider.

  • telet abi  (12.05.15 15:14:12)
ipad var ama bilgisayarda yaptığın işleri yapamıyosun tam anlamıyla. ipadi de götürcem fakat bi tane netbook tarzı bir şey lazım.

  • kambocya diasporasi  (12.05.15 15:23:19)
ayni paraya ben de bakiyorum bi laptop ama bilemedim hangisi alinir

  • askatasuna  (12.05.15 15:29:29)
o fiyata adam gibi laptop bulamazsın ne yazık ki. netbook bulursun belki de netbook iyi bir alet degil. o yüzden piyasada tabletlerin egemenligi var.

ipad demisler, dogru. ipad en iyisi bunların icerisinde. ama yok ben film falan izlicem diyorsan da samsung un tableti. kur vlc player i, at icine filmi otur izle. sarji da netbooktan uzun gider. istedigin her şeyi de yaparsın muhtemelen.
  • sage  (12.05.15 15:42:13)
arkadaşlar bloga içerik girmem gerekecek. ftp kullanmam gerekecek o yüzden ipad veya tablet işime yaramaz. zaten var bende ipad. cevaplar için teşekkürler.

  • kambocya diasporasi  (12.05.15 16:00:02)
www.pcdepo.com bu nasil fiyatina gore iyi degil mi?

  • askatasuna  (12.05.15 16:07:59)
iyi bir android tabletle ftp üzerinden içerik yükleyebilirsiniz aslında. nexus alın keyfinize bakın.

  • orient blue  (12.05.15 16:31:55)
orient + 1;
android aletlerde bu istediklerinin cogu var. + seyahat oteis baska islere de yarıyor.
ayrıca blog dedigin kac sayfalık ne yazıyorsun, 150 wpm hızında mı yazıyorsun. tablette işini görür. sen bizi dinle tablet al :)
  • sage  (12.05.15 20:25:24)