kerizlerin fazla parasını alma yöntemi mi?

mevzu bahis denge/güç bileklikleri.

geçen yıl yaşlı bir dayı "bunu takınca vücuduma zindelik geldi. önceden namazlarda eğilemezdim. bunu takar takmaz nerdeyse ayak parmaklarımı tutmaya başladım" falan dedi, dayı olur mu hiç öyle şey diyince de bana zorla giydirdi. bende bir değişiklik olmayınca yeni nesil hep çürük çıkıyor alet ne yapsın sana dedi gitti :)

şimdi gittigidiyorda o tarz bir bilekliğe denk geldim. alttaki 3 yorumdan biri bunu taktıktan sonra beni itiyorlar çekiyorlar bir türlü düşüremiyorlar beni. hatta 11 yaşındaki yeğenime de taktım onu da bir türlü yere düşüremiyorum diyor:)

neyse hatırladığım kadarıyla bu ilk çıktığında ünlüler de takıyorlardı bunu. bu denge/güç bileklikleri ne ayak? doğruluk payı var mı?

palavra

  • basond  (11.05.15 14:44:01)
hacı, kollarını iki yana açıyosun, tek ayak üstünde kalıyosun, el bileğine yakın yerden bastırıyorlar dengen bozuluyor.

sonra sana bu bilekliği takıyorlar, bu sefer çaktırmadan OMZUNA YAKIN YERDEN bastırıyorlar, dengen bozulmuyor. Tabi o karmaşada sen nerden bastırdıklarına dikkat etmiyosun.

Sonra da vay amk ne biçim dengeli oldum diyosun.
  • straples  (11.05.15 14:48:05 ~ 14:48:15)
bohemian rhapsody ..
yok
dunning kruger etkisi ...
yok
plasebo etkisi
hah bu :)
  • titiraprap  (11.05.15 14:48:26)
Gavat ile beraber en sevdigim lakap keriz. Bu tipler de keriz aynen.

  • joy luck club  (11.05.15 14:50:22)
olay tamamen kas hafızası ile alakalı
yani takmasan da oluyor :)

  • croswell  (11.05.15 14:53:51)
bir zamanlar da içinde mıknatıs olan stress bilezikleri vardı, daha sonra stress topları çıktı, sürekli olarak manyetizma ile ilgili uyduruk bir şeyler yapıp placebo etkisi ile keriz silkme yöntemi olarak görüyorum bunları.

  • selam  (11.05.15 15:02:01)
Bir boka yaradığı yok, zaten kendileri de bir süre sonra itiraf etmek zorunda kalmıştı bu durumu:

news.discovery.com
  • an engineer  (11.05.15 15:11:31)
Evet, aynen öyle. Ufak miktarlar olduğu için alması da kolay oluyordur.

Bu işin ustası Jet Fadıl ama o daha yüksek miktarlara yapıyor bu işi.
  • roboute guilliman  (11.05.15 15:14:04)
bu olayın bilimsel bir ismi vardı, sevgilim bahsedince cok sasirmistim. ve almanya'da yasal ve standartlari olan ve kendi konseptinde satıs yaptıklari magazalari olan bi sektormus.
hastalık hastalarinin psikolojine oynuyorlarmis bu sekilde, mesela bir surup sisesi aromalandirilmis suyu içip iyilestigini soyleyen insan o kadar fazlaymis ki.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (11.05.15 15:15:37)
www.shuziqi.com bu işi başlatan ve bu işin gerçeği shuzi'dir. geri kalanı yalan, dolan ve kolpadır. shuzi, türkiye'de yok. keza fiyatları da 100$-200$ civarında. tiger woods'un kolunda görmüştüm bunu.

  • humancentipad  (11.05.15 15:23:26)
avustralyada zorunlu basın açıklaması yapmak zorunda kaldılar mahkemedede kaybedip. hiç bir bilimsel dayanağa dayanmıyor dediklerimiz dediler.

  • argent dawn  (11.05.15 15:25:49)
amaç keriz silkelemek ise "cinsel güç", "performans" ve benzeri noktalardan ilerlemek 10x sonuç verir. Güç bilekliği dolandıcılığı 10 yıl öncede kaldı. Hala alan mal vardır elbette ama toplumun en alt zeka seviyesine göre değil ortalama zeka seviyesine göre yapılır bu işler.

  • rygard  (11.05.15 16:43:52)
Yakıt tasarruf cihazı bunun bir benzeri. Her umut bir ii kapısı işte.

  • rhan  (11.05.15 20:07:09)