case logic notebook çantası

Birkaç yıldır okul çantamla idare ediyordum ama artık bir notebook çantası almanın vakti geldi. Vatan'a gitmiştim geçen gün, orada gördüm. Fiyatı fazla geldi, 140 lira. Ama çok kaliteli bir şeye benziyordu. Ne diyorsunuz almaya değer mi? 15.6" ekranımın boyutu.

Bir de aynısını daha ucuza bulabilir miyim? Case logic vardı eskiden marmara forum'da ama kapattı orası, yoksa oraya bakacaktım.

Teşekkürler.

sirt cantasi ariyorsun anladigim kadariyla.. 140 liraysa case logic cantaya degmez bence.. samsonite, targus falan gibi markalar daha mantikli gibi..

begendiysen eger tabi hepsiburada, gittigidiyor'a falan da bakabilirsin.. hatta ebay'den bulursan daha ucuza gelir muhtemelen..
  • buzzlightyear  (04.05.15 02:06:32)
kaliteli notebook çantası arıyorsan sadece işçilik kalitesine bakmayın. bunun üstüne çantanın notebook'u darbeye karşı da koruması gerekiyor. notebook koyulacak yeri sert çerçeveli olan çantaları tercih edin mümkünse. bazı notebook çantaları yere düşmeye ve önden arkadan gelen darbelere karşı bile koruma sağlıyor. Benim bu korumaların hiç birinin olmadığı bir sırt çantam vardı. Eski notebook'umu onun notebook gözüne koyar öyle taşırdım. ancak bir gün bir kapıdan girerken çantam girişteki demir kapıya çarptı. sonuç notebook'un köşesi kırıldı çantanın içinde.korumalı çantada bunun olma ihtimali daha düşüktür.

  • maxhoper  (04.05.15 09:45:34 ~ 09:46:17)
Hayır sırt çantası aramıyorum. Elde taşımalı bir çanta arıyorum, bazen omuzdan da asabilirim. Baktığım ürünün içinde omuz kayışı da vardı. Çoğunda vardır zaten.

  • aguilas negras  (04.05.15 10:53:07)