Avrupa dışı seyahat

planlamak istiyorum. Bütçem 500 Euro herşey dahil. Yeşil pasaportluyum. Nereyi önerirsiniz. Ama böyle güzel gitmeye deyecek biryer istiyorum. Gittiğime deysin. Tek gidicem bu arada.

Teşekkürler.

gürcistan

  • cekilmis gayfe  (27.04.15 15:43:21)
kızkardeşim önceden bilet alarak uygun fiyata ispanya'ya gitti geldi, 3 şehir gezdi sanırım 1 haftada.
bu fiyata bilet dahil mi değil mi?

bence önceden uçak bileti ve hostel ayarlarsan güzel bir yerler olabilir.

edit: söri avrupa dışını anlamamışım :D

gürcistan
ermenistan
azerbaycan
ucuz uzak doğu ilkeleri
bi de bu bloğu seviyorum ben, gezip anlatıyor: www.gezmelerdeyim.com
  • aithra  (27.04.15 15:44:27 ~ 16:03:41)
avrupa dışı demişsin.

bütçe sebebiyle amerikayı eliyorum.

ilk aklıma gelenler fas tunus
  • corneillus  (27.04.15 15:51:24)
bende oyumu kuzey afrika'dan yana kullanıyorum. arap'lar bana daha sıcak geliyor nedense.

üstteki arkadaşın dediği gibi tunus ve fas mantıklı gibi. fas parasını bilmiyorum ama tunus bizimkine yakın olduğu için 500 euro fazlasıyla yeter. gerçi uçak bileti 600-800 tl civarı tutar, bilemedim şimdi.
  • tolga asp  (27.04.15 15:56:17)
ama sen nelerden hoslandıgınla ilgili hiç bişiy yazmamıssın ki? nasıl fikir verelim. misal ben tiflis'i cok merak ediyorum ama oraya gittigimde hobaay eller havaya bi tatil geçirmeyecegimi biliyorum.

eglence, deniz dersen farklı; degişik kültür dersen farklı. ama bence bütçe az oldugu icin seceneklerin sınırlı, o bütçeye gürcistan olur. afrikanın biletler 600den asagı olmaz gibi. avrupa olmasın demişsin ama o paraya karadag'da cok guzel bi deniz tatili yapabilirsin.
  • art vandaley  (27.04.15 16:16:27)
o bütçeyle mısır en mantıklı gelen.

  • fayfim  (27.04.15 16:47:14)