avrupada tehlikeli şehirler

kastettiğim turistik bölgelerinin tehlikeli olduğu şehirler, orada dolaşırken dikkatli ol dediğiniz yerler var mı?

bence sultanahmet dolayları gayet güvenli bir turist için rahat rahat dolaşıyorlar.

örn. pariste cüzdanı kaptırdım dikkat et, veya geceleri prag sokakları çok tekinsiz vb. şeyler

not: tikler yarım saat sonra gelecek.

her şehrin belli bölgeleri tehlikelidir,
genel olarak turistik olan kalabalık yerlerde bi sıkıntı yaşamadık, sadece parisin bir bölgesine tehlikeli olduğunu bilmeden gittik ama büyük bir sıkıntı yaşamadık.

  • basond  (26.04.15 21:39:05)
atina'da omonoia sıkıntılı bölgedir.

  • cekilmis gayfe  (26.04.15 21:40:50)
Benim basima bir sey gelmedi ama Barcelona ve Roma'da hirsizlik yaygin diyorlar.

  • stavro  (26.04.15 21:41:41)
marsilya'nın methini çok duydum bu konuda.

  • baba jo  (26.04.15 21:41:43)
roma termini geceleri istanbul'un haşin sokaklarını aratmıyor, 2 arkadaşım soyuldu.
marsilya dilenciyi dilenciye dilenirken gördüm, çantamı kaptırdım istasyon'da.
napoli de pek tekin görünmedi ama sorun yaşamadım.
barcelona'da sürekli hırsızlık olayları duydum, hostel'de kaldım macbook'um çalındı, bankada yattım bir şey olmadı.
  • VickVickyVale  (26.04.15 21:42:11 ~ 21:45:00)
Napoli / italya

  • archmage mahmut  (26.04.15 21:43:45)
polonya için de hırsızlık çok oluyor diyorlardı ama altı ay kaldım bir sorun yaşamadım hiç. biraz da şans galiba.

  • şubatsonrası  (26.04.15 21:51:11)
marsilya +1

  • durbikonusucaz  (26.04.15 21:53:00)
Roma termini'de bi hostelde kaldim, hava karardiktan sonra disari cikip bi dolasayim dememle hostele geri donmem bir oldu.

  • letheavendangered  (26.04.15 21:55:55)
2 kere denmiş de bana yetmedi. Roma Termini'de ben de bi hostelde kaldım. Siz kalmayın. Ya da bunu bilerek kalın yani. Başıma bi şey gelmedi ama gelse orada gelirdi.

  • reavelyn  (26.04.15 22:45:53 ~ 22:46:10)
VARŞOVA>>>praga bölgesi.

LODZ>>>>> Baluty bölgesi

_______________________
NAPOLİ>>>>her yer.

Riga>>>>lokal publar. (Erkeklere iş atan kızlar avı yakalayınca son anda para istiyormuş)
  • bialo czerwoni  (26.04.15 23:07:15)