Zenfone 5: Ne yani, herkes beğendi mi şimdi bunu?

Her yerde olumlu olumlu yorumlar yapmışsınız.

Almaya gidiyorum. Yok mu beni durduran? Yok mu alma bu telefonu şu telefon varken diyen?

He? Yok mu?

Pili zayıf. Çok büyük gelmeyecekse Zenfone 6 daha mantıklı. Ama yine de fiyat/performans olarak gayet iyi bir telefon.

  • osurdum  (22.04.15 13:48:02)
alma bu telefonu şu www.ceplik.com varken

  • six packsiz  (22.04.15 13:49:47)
şaka bir yana meizuya bak derim

  • six packsiz  (22.04.15 13:50:35)
(bkz: #50467923)
sadece benim başıma gelmiş sanırım. yabancı forumlarda (asus forumları) bahsedilmiş ama türkçe olarak rastlayamadım.

www.asus.com
  • inheritance  (22.04.15 13:51:00)
telefondaki şarj sorunu ile şöyle bir şey var.
timur akkurt incelemesini yapmıştı telefonun ve şarjın çok çabuk %10'a geldiğinden bahsetmişti. Ancak şarja takmayıp devam ettiğin 3-4 saat daha gittiğini söylemişti telefonun. yazılımsal bir sıkıntı olabilir şarj olayı.

onun dışında telefon gayet iyi bir fiyat performans telefonu. çok çok iyi bir telefon değil ama parasının hakkını köküne kadar çıkarır. üzerinde asus değil samsung yazsa en az 1500 tl o telefon.
  • teritori  (22.04.15 13:55:54)
iPhone 6 varken bu alınmaz diyeceğim, olmayacak. Bu paraya alabileceğin en iyi telefon bana göre.

  • himmet dayi  (22.04.15 14:03:37)
ben memnunum, herkesin bildiği gibi şarj az gidiyor ama alışıyor insan. zenfone 6 çok çok büyük.

  • zlipknot  (22.04.15 14:06:47)
s4 mini kullanıyordum, su dökülünce üstüne bozdum telefonu. idareten bunu alayım dedim f/p'den mütevellit. ama s4 mini'den daha iyi çıktı inan.

yine de 4-5 ay sonra bu telefonu anneme verip, iphone 6 almayı tasarlıyorum.

bu düşüncem tabii ki zenfone 5'in f/p'de ve toplamda çok çok iyi olduğu gerçeğine gölge düşürmüyor. yarı yolda bırakacak bir alet değil en azından.
  • mermize  (22.04.15 14:13:43)
o fiyata göre çok iyi. anneme al dedim almadı.

bende size başka bir soru sorayım. 1000 liraya iphone 5s alınır mı hala?
  • gliderpilot  (22.04.15 15:15:36)
@gliderpilot
iphone 5s her zaman alınır.
Büyük ekran sevmiyorsan denemeden karar verme derim yine de, 2 ay önce note 3 aldım çok çok memnunum. hızında sorun yok, boyutuda oyunlarda, internette çok iyi oluyor.
tabi iphone 6 bambaşka :)
  • six packsiz  (22.04.15 16:57:03)