skechers'ı alayım mı? nike, adidas devam mı?

istediğim nike air max modeli var. tipini mipini beğenmedim ama ayağımı sanki pamuğa basıyormuşum gibi hissettim.(ayağımda olan iğrenc ayakkabı da new balance'tı) çok rahattı. ama uygun numarayı bulamadım. o renge ait numarayı nette de bulamayınca arayışlar devam ediyor.
bu arayışlarda skechers ile tanıştım.
ben kotumun altına da giyeyim, bisiklet sürerken de rahat hissedeyim, iş yerinde de giydiğimde renk olarak sırıtmasın istiyorum.
bu noktada skechers'ın hangi modeline bakmam gerektiğini bilemedim. hepsi rahat mı bu ayakabbıların yoksa az biraz abartılan bir marka mı?
az bi yardım etseniz ya:)

cok rahat sketchers ya.
3 cift kullaniyorum, ucu de farkli, ucu de inanilmaz rahat. (go walk, memory foam, bir de babet gibimsi cok rahat bir yazlik ayakkabisi - su sonuncuyu gecen yaz ayagimdan cikarmadim desem yeri)

siyah, kahve, lacivert olanlari var go walk serisinde yanilmiyorsam. onlar cok siritmaz bence gunluk.
  • mushtopus  (21.04.15 00:21:43)
şu memory foam olayı zaten skechers olayı bitirmiş bence. abartısı yok, rahatlık açısından piyasadaki en rahat ayakkabıların başında gelir.

  • bigbadabum  (21.04.15 00:28:12)
power switch modelini kullanıyorum. resmen zevk alıyorum bu ayakkabıyla yürürken. dayanıklılığı konusunda kefil olamam belki ama rahatlık konusunda kefilim evet.

  • dolaysiz tumlec  (21.04.15 00:29:37)
Skechers on The go tavsiye ederim. Aldıktan sonra bir daha nike-Adidas yüzüne bakmıyorum.

  • sekol  (21.04.15 06:28:13)
Skexhers alsan zaten diğerlerinin bir daha adını ağzına almazsın ... Farklı dünyaların ayakkabıları bu bahsettiklerin :)

  • atimikoydum  (21.04.15 11:28:07)
abartılan bir sey mi diye dusunmek istiyorum ama herkes sevmiş beğenmiş yahu eheh:)
haftasonu gideyim hemen deneyim. kalıbını anlayım:)
nike'ta 41 giydiğim ayakkabı new balance da 42 oldu. skecher'ın kalıbı ile alakalı bir sey soyleyebilir misiniz? en azından nette alma durumu için soruyorum:)
  • hede hodo  (21.04.15 11:53:12)
Dostum ben bundan aldım.

www.boyner.com.tr

Geçenlerde elime indirim fişi düştü,üniversite çalışanlarına özel indirimle de birleştirebildim 203 liraya geldi.acayip rahat çıkarmak istemiyorum.donanımhaberde 3-5 liraya indirim fişi satıyorlar ALIN yapıştırın indirimi.istediğiniz Boyner Mağazası'na da getiriyorlar.alalı 1 hafta oldu.normalde 45 giyiyorum ama bu markada 44 aldım.beğendiğiniz ürünü gidin mağazadan deneyin sonra netten ALIN.
  • telet abi  (21.04.15 14:47:19)
Evvelki ayakkabım new balans idi.new balance bunun yanında 1 lira etmez geçen sene onu da 170 e almıştım.45 numara anca olmuştu bana.

  • telet abi  (21.04.15 14:49:39)
@telet abi,
tamamdır hocam. tesekkurler:) ikna oldum, guzel oldu:)

  • hede hodo  (21.04.15 14:56:22)