avcilarda türkü evine gitmek?

merhaba,
cok alakasiz bir sekilde tanistigim sevdigim bir kiz arkadas vardi, vaktiyle konservatuarda okuyordu dogu'da bir yerde. istanbul'a gelmisken annemle seni dinlemeye geleyim dedim, avcilar'da bir türkü evi'nde sahneye cikiyormus. 6-7 senedir istanbul'da yasamiyorum, avcilar deyince baya uzak geldi ve de tirstim.
sizce gidilir mi, basimiza bisey gelme ihtimali var mi? ya da 12 gibi bitiyorsa illa taksi ile mi dönmek gerekir?

tırsacak ne var yahu dağ başı değil burası, 24 yıldır avcılar'da yaşıyorum henüz başıma bir şey gelmedi. hele şu zamanlar hava güzelken gelirseniz sokaklar gece gec saatlere kadar kalabalık oluyor sahile gidip gelenler yüzünden, belki daha rahat hissedersiniz.

illa taksiye gerek de yok metrobüse yürürsünüz. bu arada avcılar sahile geleceğinizi farzettim, türkü evleri çoğunlukla orada oluyor. firüzköy'e falan gidecekseniz bütün yazdıklarımı unutun.
  • tolga asp  (14.04.15 23:24:23)
Tolga asp +1
avcilar sahilse kiz basima oraya yurumuslugum var. Ordaki türkü evlerinin birine de gitmistim bi sefer. Ama simdi sezonu acildi mi ortamlar nasıl bilemem. Yazin baya kalabalik oluyor sahil sıkıntı yok.

  • rayde  (14.04.15 23:38:26)
Kızın sahne aldığı yere sen yürümeye korkuyorsan nasıl olacak o iş : )

  • Silsile  (15.04.15 08:50:53)
istanbul'dayken anadolu yakasi'nda yasadigimdan hic yolumun düstügü bir güzergah degil, dolayisiyla sormak istedim. bilgiler icin tesekkür ederim, gidebilirmisim :)

  • kimse  (15.04.15 10:17:17)