spor ayakkabı ama hangisi?

lanet new balance'lardan artık kurtulmak istiyorum. saçma sapan nasırlarla beni tanıştıran her daim kötü hatırlayacağım bir ayakkabı.

hal böyle iken arayışa girdim. dün nike'a girdim. air max çok satıyoruz dedi arkadaş. bi deneyim dedim büyük geldi. ama taştan pamuğa basıyormuşum hissine girdim.
eğer hocam onun yerine bak bunu al, o kadar para verme filan diyeceksiniz önerinizi bekleyeceğim.
hocam o ayakkabı herkesin ayağında var (270 tl la bu arada) şuna bak derseniz onu da dinlerim.

öyle işte, az yardım pilis..

sketchersın viskoz tabanları var ayağınızın şeklini alıyor boynerde görmüştüm
nike lar genelde rahat olur

decathlondan kalenji nin bir spor ayakkabısını aldım sporda giymek için, performans / fiyat oranı gayet yüksek.
  • safepassage  (14.04.15 15:19:13)
  • in search we trust  (14.04.15 15:30:43)
skechers +1 illa spor olmasına gerek yok dersen timberland bakabilirsin.

kesinlikle tiger alma. hafif ama taş gibi tabanı var. dünyanın en iğrenç en rahatsız ayakkabısı.
  • mattiadestro  (14.04.15 15:37:32)
aga çok pahalı oluyorlar 270 en ucuzudur zaten ayrıca çakması da çoğaldı 10 apaçinin 7sinde air max var.
ben 1 yıldır adidas blueject siyah beyaz modelini kullanıyorum 130 vermiştim çok rahat ayakabı, kullanınca vazgeçemiyor insan son 3 ayakkabım adidas tavsiye ederim.
reebok'u da övüyorlar rahatlık bakımından.
  • six packsiz  (14.04.15 15:47:01)
@six packsiz
hocam new balance cok mu boktan nedir, air max fena rahat geldi yahu. tiger da vardı bende. öyle hoyrat kullanmamama rağmen sacma sapan bir hale girmişti.
öncelik rahatlıkta sonra nasıl gorundugunde valla:) air max az biraz önde ama önerileri de deneyeceğim.
  • hede hodo  (14.04.15 16:05:11)
şuan puma lifestyle var ayağımda, tavsiye ederim 10 numara.

  • zenlaid  (14.04.15 16:20:59)
nike vomero lar var air max istemezsen, süper rahat ama o da pahalı biraz.

  • zikardo  (14.04.15 16:47:03)
air max denemedim hocam ama adidas kalitesine kefilim :)
bende new balance alacaktım arkadaşımın dili bayağı yanmış sakın bulaşma demişti :)

  • six packsiz  (14.04.15 17:10:44)
bir spor ayakkabi manyagi olarak ilk once her marka her ayak sekline uymuyor ne yazik ki onu belirteyim, mesela ben kalip acisindan en cok adiadasi begeniyorum, hic de yuzumu kara cikarmadi, acayip rahat ve guzl gorunen ayakkabilar yapiyorlar. bir adet kislik biradet yazlik olmak uzere her turkusune kefilim. mesela nike in kalibinda benim basparmagim rahat etmiyor, rengini modelini sevsem de alamiyorum bu yuzden. gelelim reebok a, yine basparmak icin super rahat degil, on ratafi cok dar fakat tabanlari cok basarili, bende iki ayakkabisi var, ikiside su bacak arkasini calistiran turunden, super bir yaylanma hissi veriyor. tiger i ise spor ayakkabidan bile saymiorum ben, smart casual bisiylerin altina giymelik olarak kullaniliyor, rahat ayakkabi ama spor ayakkabisi degil. babet mantigindan bence cok farki yok. skechers in iki tane yazlik modeli var, ikisininde en onemli ozelligi cok hafif ve havadar olmalari. puma nin da on tarafi dar. yillar once aldigim klasik spor ayakkabi tasariminin disinda bir tane var, hala saglam kenarda duruyor. bir de dr. scholls eger satiliyorsa dusun derim, tabani jelli bir tane, bir de kumas bir tane var, ikisi de cok kullanisli.
en son hangisi olsun dersen, bence kesinlikle adidas...

  • mavicorap  (14.04.15 18:44:24)
Adidas'ı incelediğimde sanki new balance kalıbındaymış gibi gördüm. Denemedim gerçi. Ama Nike air Max geniş geniş rahat geldi. Mesela Adidas ın hangi modeli ona Karşılık gelir ki?

  • hede hodo  (14.04.15 20:41:26)