paintball

daha once oynayaniniz var mi? eglendiniz mi? disardan bakinca cok eglenceli bir aktiviteymis gibi duruyor, ben de arkadas grubumu gaza getirip gelecek pazar icin paintball oynama plani yaptim, simdi randevu alacagim ama bir iki arkadasim 'disardan goruldugu gibi degil, bir kere o mermiler cok canini acitiyor, zaten boyalar hemen bitiyor sonrasinda tonla para odemek zorunda kaliyorsun. ustune bir de yarim saat sonra oynamaktan bikiyorsun, onun yerine piknige gidin daha iyi' deyip beni sogutmaya calistilar.

degisik bir seyler yapalim istedigim icin bu saydiklari benim icin cok sorun degil ama diger arkadaslar sonrasinda biraz bidi bidi yapabilirler. ( 'paintball, paintball dedin, bu muymus paintball?' tarzi seyler soyleme ihtimalleri var) o yuzden randevu almadan once size danisayim dedim. soylenildigi gibi guzel bir aktivite degil mi yoksa mutlaka gidin cok eglenirsiniz mi dersiniz?

tesekkur ederim simdiden herkese.

Arkadaşların haklı, gerçekten de can acıtıyor ve pahalıya da patlıyor ama 40 yılın başı yapılan bir aktivite olarak çok zevkli bir şey. Parayı önceden ayırdıktan sonra bıdı bıdı edeceklerini sanmam.

  • aychovsky  (13.04.15 16:32:02)
Onun lazerlisi vardi ingilterede. Onu arastirsana bi. Can acitmaz ve 15 dk falan suruyor. Tadinda oluyor eglencesi.

  • nathanieltroy  (13.04.15 16:34:13)
aychovsky, bizimkiler para kismindan cok can acitma ve eglenmeme kismina takilabilirler zaten, diger arkadaslarim bana 'sen bu ufak tefek halinle bir kere mermi ye, oyun boyunca bir daha yerinden kipirdamazsin, o derece canin acir' dediler. sahiden o kadar da acitiyor mu yahu?

  • fraise  (13.04.15 16:34:27 ~ 16:52:25)
Lazerliye laser tag deniyordu galiba. Bulabilirseniz, laser tag oynayabilirsiniz. Şöyle bir şey varmış.
www.lasertagturkiye.com
(Bu arada Google'a "laser tag istanbul" yazarak yaptığım aramadan çıkan ilk sonucu buraya kopyalayıp yapıştırmanın da haklı gururunu yaşıyorum)

Paintball acıtıyor bayağı bir tazyikli. Ben bir de şort giyerek gitme çılgınlığında bulunmuştum, morara kızara ve çürükler içinde döndüm. Sen benden de minyonsun, gerçekten canını acıtabilir. Gerçi acılı macılı çok eğlenmiştim ben, mızmız değillerse onlar da eğlenirler de, arkadaşlarını sen daha iyi tanıyorsun.
  • aychovsky  (13.04.15 16:42:46 ~ 16:43:45)
Can yakıyor doğrudur. Bilmiyorum yerine göre değişiyor mu korumalar falan bir kere gittim ama baya hissediyosun yani. Mermiler bitiyo haliyle ama öyle korkunç paralar değil ya bi adam parası aranızda toplayıp baya bi mermi alabilirsiniz oyun arasında. Biz öyle yapmıştık yağı bol bulan Arap olmuştuk yani havaya falan sıkıyoduk o kadar dert etmeyin mermi olayını.
Çok süper çok kafa harika adamlarla gitmen lazım yoksa piç oluyo o oyun.

  • Giovanni Pipitto  (13.04.15 16:45:45)
O kadar acıtmıyor yahu çok abartmışlar. Zaten bir kere vurulduğunuzda o elin sonuna kadar dışarda bekliyorsunuz. Kesinlikle gidin, ben ilk gittiğimde 2.5 saat oynamıştım ve doyamamıştım.

  • MouseP  (13.04.15 18:07:57)
cok guzel gercekten, ekstra mermi sart oluyor adamlar 2bin-3binlik topu satiyor siz aranizda paylasiyorsunuz daha karli oluyor, ben baya eglenmistim, bir eli 5'e karsi 1 olarak kazaninca doruga ulastim hatta. benim koluma gelmisti biraz kan toplayip moramir gibi oldu ama 1 hafta icinde gecti ciddi birsey degildi.

  • jedilance  (13.04.15 21:08:40)
ben de kendi ekipmanlarımla oynamak istiyorum. birkaç marka belirledim ama hangi paintball işaretleyiciyi seçeceğime karar veremedim. Aşağıdaki listede Tippman Custom 98 hoşuma gitti ama tavsiyeniz nedir ?

www.armorion.com
  • moonslights  (17.11.23 19:52:58)