Erkek kuaförüne mi gitmeli kadın kuaförüne mi

Erkeğim, sırtıma kadar kıvırcık saçlarım var. Uçlardan aldıracağım birazcık. Erkek kuaförüne gitsem uzun saça yabancı, kadın kuaförüne gitsem eli kadın modellerine yatkın diye arada kaldım. Sizce hangisine gitmeli?

edit: kadın kuaföründe çalışan, uzun saçlı bir erkek kuaför kesti saçımı. mutlu son, çok güzel oldu.

toni&guy gibi hem kadın hem erkek bir arada olan yerlere gidebilirsin.
kesim 90 liraydı en son kadın tarafında, ankara'da.

  • kayranin kedisi  (09.04.15 08:22:42)
Ben olsam kadın derim, kadın modeli çok illa ki seninkini de biliyordur.

  • harzem  (09.04.15 08:23:28)
erkek saçı kesmek daha zor, kadın saçını kesebilen her kuaför erkek saçını kesip şekil veremiyor. ama erkek saçını kesebilenler kadın saçını rahatlıkla kesebiliyorlar.

gerçi senin durumunda farkedeceğini hiç sanmıyorum. sadece uçlarından aldıracaksan zaten standart prosedür hepsinde, korkma.
  • loveinaflipbook  (09.04.15 08:25:52)
Mahalle berberi değil de biraz düzgün bir kuaföre gidersen problem olmaz. Benim de saçım aynen seninki gibi, ben öyle yapıyorum.

  • long live rock n roll  (09.04.15 10:08:07)
biraz kalburüstü bir yere gitsen yeterli. gitmeden önce sor ama halledebilir misin diye. ben bir kere buradaki ali gür'e gittim belime kadar saçlarla sırayla 3 kişi gelip baktı yemeyip bir sonrakini çağırdı nasıl kesilir lan bu diye. gerçi sonuncusu da mundar etmişti ama çaktırma

  • argent dawn  (09.04.15 10:36:57)
Saçı yıka ve güzelce tara sık dişli tarakla, ör sonra. en ucunu düz kes, kurtul.

  • aithra  (09.04.15 11:05:50)
Unisex kuaförler iyidir. benim gittiğim yer öyle, 2 dukkan bitişik içerden geçişli. Ben gidince kadın bölümünden gelip hallediyor. Yılda 1 kırık aldırmaya gidiyorum, lan ne güzel saçın car azcık ilgilensene şunla deyip 80-100 liralık ürünler itelemeye kalkıyor, tamam abi kredi yatsın gelip alcam diyorum 1 yıl sonra 1 daha...

Cevabın bir kısmı sübjektif, sorduğun soruya cevap niteliği taşımamakla birlikte mazur gör ders çalışmamam lazım :(
  • materyalist imam  (09.04.15 15:17:19)