duzlestirici

Saclarim kalın telli uzun ve gür basit bir duzlestirici tam olarak dümdüz yapmıyor.yapsa da uzun süre ugrastiktan sonra. Ben istiyorum ki hem fonlu gibi olsun hem de beş on dakikada halledeyim.böyle bi duzlestirici için fiyat aralığı nasıl olur? 70 TL'lik bir şey alıp pişman olmayayim? yoksa direkt vereyim mi 150 TL'yi. 70likler işimi görür mu
bir de varsa marka tavsiyeniz?

valla ben babyliss kullanıyorum 8 sene önce falan 106tl ye almıştım pişman olmadım. benim sacımda cok ince telli hemen kıvrılıyor. kendisi gayet başarılı.

  • panda  (03.04.15 19:29:25)
Babyliss +1 milyon,

  • Lim5  (03.04.15 19:32:01)
Ben uyduruk bir şey almıştım zamanında sonra bin pişman oldum..
Şuan babyliss kullanıyorum fiyatını hatırlamıyorum ama çok memnunum..

  • mutekebbir  (03.04.15 20:08:15)
Ben gecen yil aldim. Philips procare keratin , ince plakali . En dusuk derecede calistirmama ragmen cok guzel duslestiriyo cok memnunum . 180 tl ye almistim .

  • şeyda5  (03.04.15 20:51:09)
ben de philips'in geniş plakalı seramik olan ionlu bir modelini kullanıyorum, başarılı.

  • kayranin kedisi  (03.04.15 21:25:59)
Braun satin hair. benim saçlarım da sizinkine benzer, kalın telli ve gür. bu düzleştirici gayet iyi. tabii saçlarınız uzunluğuna bağlı olarak 10 dk.da düzelmeyebilir ama en azından gün içinde bozulmuyor hiç.

  • şubatsonrası  (03.04.15 21:52:34)