xbox ve playstation gibi şeyler

merhaba.
o kadar araştırdım ve vardığım sonuç: "ben bu işten hiç anlamıyorum, galiba yaşlandım."
benim bir oyun konsolu alasım var. ama derdim kesinlikle ve sadece kamerasının olması, benim de o oyun konsoluyla tenis, koşu, kayak, dans, yoga vs şeyler yapabiliyor olmam. bir de gta, thief gibi sakin sessiz oyunlar olsun tabi ama olmasa bile olur hani o derece önemli şu kinect olayı. onun dışında internete girmiş, film açmış, çay yapmış falan umrumda değil.
bu durumda xbox almamın daha mantıklı olacağını düşünüyorum çünkü kinect kamerası baya iyiymiş diyorlar. kaldı ki ps4'ün kameralı olanından bulamıyorum zaten.
birinci sorum siz benim için hangisini önerirdiniz.
ikinci sorum da; hadi birinden birini aldım, her istediğim oyun için bir sürü türk liraları mı ödeyeceğim, yoksa bunu götürsem kadıköy'de yazıcıoğlu pasajı'nda bir güzel kırıp istediğim oyunları yüklerler mi? xbox 360 kırılıyordu ama one kırılmıyor falan diyenler olmuş?

yeni nesil olanlar yani one ve ps4 kırılmıyor daha. kırılır mı garantisi yok. ayrıca hayır ucuza oyun alma yöntemleri var bir sürü. en çok yapılanı takas veya dijital platformlardan indirim takip etme.

  • soul sacrifice  (01.04.15 01:23:32)
doğru demişler xboxone kırılmıyor, xbox360+kinect gayet mutlu eder sizi.

hazır kırılmış sıfır veya ikinci el cihazları donanımhaber forumlarında, sahibindende falan oyun yüklü halde satıyorlar, oralara bakın piyasayı öğrenirsiniz en azından, yazıcıoğlunda şişirmesinler fiyatı sonra.
  • diabolus79  (01.04.15 01:25:10)