sıkıldınız ama elektrik kesintisi

ne zaman elektriklerin geleceğini öğrenmek için sayısız kez boğaziçi elektrik'in çağrı hattını aradım ancak devamlı meşgulde. ne demek bu, hatlarımız yoğun mu demek, sizi siklemiyoruz mu demek yoksa o kadar elimize yüzümüze bulaştırdık ki bizim bile elektriğimiz yok mu?

Yoğun olmaması ihtimali var mı?

Elinde telefon bir yerleri arayıp ne olacak bu memleketin hali diye sormak için hazır bekleyen bir sürü insan var.
  • solfej  (31.03.15 16:27:12)
yoğun olsa bile telesekreterin çıkıp hatta bekletmesi gerekmez miydi ama?

  • knight of cydonia  (31.03.15 16:36:58)
O sistemin de alabileceği bir çağrı sınırı var, yani bir sayıdan sonra mecbur meşgule düşüyorsunuz, yoksa bilerek yapılan bir şey değil, normalde ses kaydı çıkar şuraya şuraya saat x'te elektrik verilebilmesi diye belirtiyor en kötü.

Açıkçası kriz yönetimi ve vatandaş bilgilendirme de başarısız kalıyorlar, bu nokta da en mantıklı yapılacak şey sosyal medyadan ve kendi sitenden güncelleme geçmektir ama öyle bir şey yok.
  • atom karincanin torunu  (31.03.15 16:45:40)