torrent sitesi tavsiyesi. 10$ verebilirim.

simdi soyle guzel ise yarar bi torrent sitesi ariyorum.
pdf film dizi vs indirecegim,
virus check yapilmis olsun mesela. fake olmasin indirecegim seyler...
10 12 dolares verebilirim. nereyi tavsiye edersiniz.

  • masa penisi  (29.03.15 00:05:36)
dizi dersen en iyi btn ama bulamazsın, en azından dolaresler üç haneli olmadıkça bulamazsın... olsa da çooook zor. o yüzden freshon olabilir, çok zor değil onu bulması.
başkasına gerek yok diyenleri de anlamıyorum, düzgün bir tracker kullanmadan böyle yorum yapmak saçma...
film için de ptp ama onu da muhtemelen bulamazsın...
bunları tavsiye edebiliyorum sadece, çünkü daha kötülerini kullanmadım. ama bunlar da en iyiler olduğundan bulmak zor.
hdbits'i hiç saymıyorum bile, onu ben bile bulamadım daha...
  • ucan spagetticanavari  (29.03.15 00:15:40)
isohunt göcük..
ötekilerde de cogu türk filmi dizisi yok cancagizlarim!..

  • rusdemezale  (29.03.15 00:19:02)
türk dizisi filmi? :D ahaha :D
türk torrent trackerlerini arayacaksın öyleyse, ama iyisi yok onların... hepsi amatör, hepsini bulmak kolay arayınca...
bitturk en iyisiydi ben kullanırken 2 yıl kadar önce ama son durum nedir bilemiyorum...
  • ucan spagetticanavari  (29.03.15 00:21:18)
bitturk hdturk zamunda

para sende kalsın harçlık yaparsın ;))))))))
  • patr  (29.03.15 00:56:18)
hdturk bitturk designlari cok bi "cheesy"
hic güven vermiyo. üstelik bitturk mesela davet usulu calisiyo sadece. ya da bagis yap diyo, basiyorum javascript hatasi veriyo
kim yapiyo bu sayfalari be..
  • rusdemezale  (29.03.15 01:22:41)
popcorn iyi bisey gibi
spasibo

  • rusdemezale  (29.03.15 01:43:04)
bittürk
arena
leechturk
zamunda
bunlarda ara ara davetiyelerim oluyor.
yokla arada bir atarım davetiye işine yararsa.
paraya gerek yok.
  • Giovanni Pipitto  (29.03.15 05:03:35)