Spotify Premium Almak ya da Almamak

Sizce Spotify almalı mı, almamalı mı? Aylık ücreti 10 TL ama bilemedim nabbsam. Alan, kullanan var mı? Enayilik mi, nedir? İlk defa bu tür bir müzik uygulamasına üyelik almayı düşünüyorum.

eğer vodafone kullanmayı düşünüyorsan
www.vodafonefreezone.com

  • 1917  (19.03.15 15:32:02)
benim arkadaşım aldı. bir kaç ay kullandıktan sonra parasız üyelik kullanmak istedi ama sorun çıktı. mecburen yeniden paralıya döndü.

paralı üyeliğin tabiki avantajları vardır ama bu senin kullanımına da bağlı. eğer parasız üyelik işini görüyorsa hiç bulaşma.

bu arada mobilden müzik dinliyorsan operatörünün müzik uygulamalarından alabilirsin. örneğin turkcell muzik aylık 5 lira yanılmıyorsam ama dinlediğin müzekler internet paketinden yemiyor. bu bi avantaj. ama spotify'ın arşivi kadar zengin değildir.

eyyorlamam bu kadar.
  • sanal alem serttir delikanli  (19.03.15 15:32:42)
Hem mobilden hem de bilgisayardan kullanacağım. Soundcloud'ın arşivi hem dar hem offline çalışmıyor deyü biliyorum.

Indie severim ya, biraz daha gaza geldim <3

O zaman enparalı birini bulup gömeyim üç beş aylık ^^ teşekkürler.
  • quanche  (19.03.15 15:37:07)
ben kullanıyorum. eğer evinde ses sistemin varsa mutlaka almalısın. ses sistemin yoksa mp3 e devam :P favori falan da ekleyebiliyosun offline dinleme vs bi ton şey telefonundan da ulaşabiliyorsun en güzeli de reklam yok

  • neira  (19.03.15 15:38:37)
şimdi bir yabancı albüm ne kadar ortalama. en az 25 tl. aylık 10 tl vererek milyon tane albüme ulaşacaksın. 320 kbps kalite ile dinleyeceksin. reklam yok. android ya da ios telefon ile zaten dinliyorsun. şarkıları çevrimdışı da dinleyebilirsin. radyo var ama bir last.fm radyosu kadar iyi değil. türkçe albüm sıkıntısı var. güncellenen çalma listeleri çok iyi. enayilik değil. ayrıca ilk 30 gün premium ücretsiz.

  • sporty  (19.03.15 15:38:38 ~ 15:41:18)
bütün albümleri 320kbps veya flac olarak indirebiliyorken her ay para vermek bana koyar. yılda 120tl birşey değil evet. lakin ne gerek?

  • cetoxim  (19.03.15 15:59:43)
Bence hem bilgisayardan hem de telefondan müzik dinleyen insanlar için inanılmaz başarılı premium. Verdiğim para helal olsun diyorum.

  • whoosie  (19.03.15 16:00:17)
Ben kendi adıma gereksiz buluyorum ve kullanmıyorum telefonda, komple albüm dinliyorum zaten genel olarak, tek tek dinlediğim şarkılar da bilgisayardaki bedava Spotify'da, arada açıp dinliyorum.

Sanatçıların üç kuruş bile kazandığı yok zaten oradan, Taylor Swift boşa çekmedi albümlerini, bir ayar verecekler Spotify'a yakında.
  • i was made for you  (19.03.15 16:24:23 ~ 16:24:44)
ben aldım çok mesut ve bahtiyarım. ne ölçüde kullandığına bağlı tabii ki, her gün her saat dinliyorsan al detrim. öneri algoritması iyi bence, artı albümleti offlne'ken de kaydedebilme bence her türlü dosya paylaşımına on basar. naçizanr görüşüm, saygılar

  • hana bi  (19.03.15 20:57:24)