kafayı sıyırınca anlayabilir miyiz?

bir kaç aydır çok stresliyim. pozisyonum değişti, sorumluluklarım arttı. işler çok yoğun. arada mesaiye kalsam da genelde evden dahil işleri takip edip çalışıyorum.

bu sabah uyandığımda yastığımın kılıfının olmadığını gördüm. önce anlam veremedim ama kılıf yatağın içinden çıktı. belki kendi kendine çıkmıştır diye düşündüm önce. sonra koca fermuarı olan kılıf böyle kolay çıkamaz diye düşündüm. onun yerinden çıkmış olması için ciddi bir emek harcanmış olması şart.

uyur gezerlik yok diye düşünüyorum. ama emin olamıyorum. bir kaç kere benzer şeylerle daha öncede karşılaşmıştım. mesela akvaryumun içine elimi sokmak (suyu hissedince kendime gelmiştim), üzerimdeki pikeyi vs. bir hışımla üzerimden atmak, gidip ışığı açmak falan gibi.

bana bir şeyler oluyor ama ne?

Çalışma hayatı çok zor ve stresli olunca zaten psikolojik yardım gerekiyor bir yerden sonra, fazla ilerlemeden müdahale etmek en sağlıklısı.

  • redeath  (19.03.15 09:40:56)
Kılıfın kendi rengi dışında kirlenme gibi başka bir şey var mı ?

  • 1adam  (19.03.15 11:55:21)
Sesli güldüm kardeş geçmiş olsun

  • intern in the house  (19.03.15 11:58:59)
(bkz: tabi lan manyak mısın)

Kendin anlayamazsın, çevrendekiler fark eder sonrası psikaytri kliniği.
  • neferkitty  (19.03.15 12:02:38)
kılıf normal kılıf. niye yaptığımı hala anlayabilmiş değilim. psikolojim hafiften kaymaya başlamış herhalde. ama tam olarak ne yapmak lazım? anadolu yakasında kime gideyim?

  • zam sampiyonu domates  (19.03.15 13:55:20)
Böyle bir kuşkun bile olsa bence bir uzmana danışmanda fayda var. Bir şeyin yoksa da emin okursun. Stres bu tarz durumların en önemli tetikleyilerinden biri.

  • hana bi  (19.03.15 22:01:05)