Eskişehir'de yaşayanlar ! Neler yapıyorsunuz?

Şuanda ne yaptığınızı sormuyorum da genel olarak ne yapıyorsunuz. Bu şehirde vaktinizi nasıl değerlendiriyorsunuz. Şehrin çoğunluğu üniversite öğrencisi ve diğer çalışan genç nüfus oluşturuyor.

Örneğin haftasonları nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Düzenli olarak katıldığınız etkinlikler vs. var mı?

Teşekkürler.

bi halt yapmıyorum.yapacak bir haltta görmüyorum.

  • tosunpasa  (16.03.15 21:32:07)
tosunpasa +1

2 sene kaldım eskişehirde bir halt yok arkadaşım. konser varsa ona git.
yoksa çydd'de takıl.
  • rakicandir  (16.03.15 21:44:13)
akşamları iş çıkışı kahve ateşi'nde bi kahve, haftasonu çarşı pazar eksik tamamlamaca.

şöyle bi bakıyorum da cevabım. "hiç bişey"
  • miskinim  (16.03.15 22:08:47)
Maalesef tosunpaşa +1 ama quiz night eğlenceli olabiliyor bak

  • tuborg yesili  (16.03.15 22:36:32)
Sayın arkadaşlar cuma akşamı Feridun Düzağaç var. Gidin.
Hatta davet edin Ankara'dan kalkıp geleyim.

  • nickini vermek istemeyen uye  (16.03.15 23:08:20)
olm nasıl olur lan ben millet paso eğleniyor kopuyor sanıyordum eskişehirde.

  • fransizkalanadam  (16.03.15 23:22:10)
eskişehir çok kısır döngü. alana göre çok kalabalık. dışarıdan oo herkes kopuyor gözüküyor ama öyle bir yer değil. dönüp dolaşıp aynı şeyi yapıyosun. geçen kaçış oyunlarından birine gittik o da fena değildi, eğlenceliydi.

zirve yapalım mı eskişehir'de duyuru zirvesi?
  • tuborg yesili  (16.03.15 23:57:50 ~ 17.03.15 00:07:59)
3-4 sene önce çok daha iyiydi. yapılacak aktivite daha çoktu, sürekli konserler oluyordu fakat şimdi kısır döngü içine girdi şehir. iyi bir arkadaş grubun yoksa sıkılırsın.

quiz night'ta 27 doğruyla ilk 3'e giremeyince bıraktık biz :) ama yine del mundo'da 10 liraya 2 carlsberg + fıstık alabiliyorduk. özellikle mayıs öğlenleri yapılabilecek en güzel aktiviteydi. bu sene 2 tanesi 12 liraya çıkmıştı ama kampanya devam ediyor mu bilmiyorum.
  • dogushowbiz  (17.03.15 00:05:08)