Kablosuz ve isikli (ledli) klavye ariyorum. Bulamiyorum.

Bulamadim oyle bir sey. Bulabilen var mi? Klavyeyi hem karanlikta, hem de uzakta kullanacagim icin boyle bir sey ariyorum. Kablolu isikli alip usb uzatma kablosu almayi ben de akil attim ama ben kablosuz istiyorum:) Ya kablosuz ama isiksiz, ya da isikli ama kablolu klavyelerin hepsi. Buldurabilir misiniz?
Yalniz 300-400 tl falan veremem bir klavyeye, o paraya ucak bileti alinir:)
100tl civarlarina kadar var midir?

Edit: Soylemeyi unuttum, uzerinde ses acma-kisma vs. zimbirtilari olanlardan olsa iyi olur:)

buldurdum. 100 civari zaten normal sıradan kablosuzlar

www.amazon.com

www.youtube.com
  • cokponcik  (15.03.15 20:06:16 ~ 20:07:17)
Soylemeyi unuttum, uzerinde ses acma-kisma vs. zimbirtilari olanlardan olsa iyi olur:) Amacim yataktan kalkmamak cunku:)

Sanirim 70usd yi de gozden cikarabilirim ama bunda o tuslar yok. Cok sey istiyorum evet ama istiyorum yani ne yapayim?

Edit: Pardon varmis. Kac gunde gelir ki bu?
  • delifaruk  (15.03.15 20:11:37 ~ 20:14:16)
184 lira yapıyormus bence cok uygun. o tuslara gelince belki yoktur hazır ama f'lere falan atanabiliyor diye biliyorum. cok dert etmeyin yani

  • cokponcik  (15.03.15 20:13:42)
bir fikrim yok o konuda malesef, amazondan siparis veren arkadaslar aydınlatabilirler sanırım

  • cokponcik  (15.03.15 20:19:21)
sanırım ışıklı klavye fazla enerji kullanacağı için kablosuz üretmiyorlar pek, çok pil harcayabilir.

  • bobinhoo  (15.03.15 21:11:55)
Logitech K800 benim çok hoşuma gidiyor ama türkçesini bulamadım. Türkiye için üretmemişler sanırım. Ben de dediğin gibi bir şey arıyorum ama kablosuz klavyeyi alelade almamak gerekiyor, algılama sorunları oluyor çünkü. Çok yazan biriyseniz iyi bir marka almakta fayda var. Amazon, Aliexpress'te güzel şeyler var ama onlar türkçe değil ne yazık ki. Bunu unutup yanlışlıkla ingilizce klavye almayın (:

  • umutsuz adam  (20.03.15 14:19:58 ~ 14:21:46)
Farketmez, inglizce klavye de olur. Isyerinde inglizce klaveye kullaniyorum zaten:)

  • delifaruk  (20.03.15 22:38:37)