Sony Xperia Z3 Dual

Merhaba,
Bu telefonu almak istiyorum ama ne dersiniz?
Yeterli mi ve sorun cıkarmaz degil mi?
Diğer sorum nerden alabilirim bu telefonu?
Teşekkürler

ben z kullanıyorum, yakın bir arkadaşım z3 compact aldı, özellikle şarj süresinden çok memnun. teknik özellikler konusunda beklentileriniz nedir bilmiyorum ama karşılayacağına inanıyorum. dayanıklı bir telefondur.

şurada iphone 6 ile bir kıyaslama mevcut. göz gezdirebilir, diğer telefonlarla kıyaslayabilirsiniz.

kiyas.la
  • uuth  (12.03.15 13:31:49)
dükkana gelen birisinde görmüş ve çok etkilenmiştim.
Özelliklerini bilemem; ama estetik olarak mükemmel bir telefon.

  • pangea  (12.03.15 13:53:36)
Z3 kullanıcısıyım. Şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Alırken de isteyerek almıştım ama aldıktan sonra bildiğin hayran kaldım alete. Şarj ömrü, kamera özellikleri,ses özellikleri, görüntü ve renk kalitesi ve kendisine ait spesifik birçok özelliğiyle bence şu an alınabilecek en iyi telefon.

  • modal  (12.03.15 17:25:52)