şu gps tracker nasıl çalışıyor?

içinde sim kart takma yeri yok. gps tracker diyor ama çalışma mantığı ne? yani nasıl takip ediliyor? yoksa cihazı açıp geziyoruz sonrasında bilgisayara bağlayınca nereleri gezdiğimizi mi gösteriyor?

www.aliexpress.com

gps'le takip ediyor işte koordinat olarak.sim karta ne gerek varki?sana hangi koordinatta olduğunu söylüyor zaten.

  • lprytk  (11.03.15 10:04:44)
gps cihazı benim yanımda olmadığında uzaktan yerini nasıl tespit edicem? sanırım bununla olmaz o iş?

  • mr.goodcat  (11.03.15 10:05:34)
bununla olmaz o dediğin, evet. bu kişisel kullanım için, seyahatteyken pusula niyetine kullanmalık yani. gideceğin yerin koordinatlarını giriyorsun, sana yön ve mesafe bilgisi gösteriyor ekranda. koordinatları ve ilerleyişi kaydediyormuş ama sonradan usb ile bilgisayara bağladığında kayıtları çekiyorsun anladığım kadarıyla.

  • loveinaflipbook  (11.03.15 10:07:55)
ben sanırsam anladım seni. senin istediğin iş için şöyle bişey kullanabilirsin, bir internet vs bağlantısı şart çünkü. bu en dandik sistem anladığım kadarıyla, daha gelişmişleri de vardır illa.

www.aliexpress.com
  • loveinaflipbook  (11.03.15 10:10:40)
www.aliexpress.com

sana gereken bu ustteki :) kullandim daha once sarj suresi cok boktan max 8 saat civari :(
  • adroand  (12.03.15 00:36:14)