ccleaner kullancılarına bir soru

selamlar,

ccleaner ile daha çok şey silmek istiyorum da, acaba capsteki dataları silersek ne olur?

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler,

not: default olarak seçili gelenler dışında, bilgisayarda bir kararsızlık yaratmayacak şekilde, hangi dataları sildiğinizi de söyleyebilirseniz sevinirim. bilgisayarı okuldan verdiler de bir sorun çıkmasın şimdi. :/

ccleaner ı birkaç saat önce yükleyip capsteki alanları da sildim. şu an bilgisayarda hiçbir sorun yok. Ama boş alan temizlemesi gerçekten uzun sürüyor.

  • cileklikusmuk  (08.03.15 18:18:57)
Boş alanı temizle olayı, geri dosyaların geri döndürülemez şekilde silinmesi için, harddiskteki boş alana dosya yazıp siler, onu kesilnlikle işaretleme, onlar önbelleği yazanlar ve kısayolları yazanlar temizlenebilir ama analizde büyük boyutlu bir şey çıkmadıkça, bilgisayarda sorun olmadıkça ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.

  • atom karincanin torunu  (08.03.15 18:20:58)
başlat masaüstü kısayolu
masaüstü kısayolları
eski önyükleme verileri
pencere yer/
ortam yolu
boş alanı temizle

bunları boş bırak diğerlerini seç.
  • cetoxim  (08.03.15 18:22:50)
Ben masAüstü kısayolalr hariç her şeyi temizliyorum. Winodwsun kendi sistem tools ları var. Disk birleştiricisi ve bilgisyarıma gidip sağ tıklayınca herhangi bir sürücüye, c sürücüsünü temizle seçeneği var. Onları yapıyor ordakiler bazıları .

Bir de wipe free space, en sondakini işaretlemiyorum. Yere ihtiyacım varsa yapıyorum. Silinen dosyalar aslında silinmiyor, o özellik onları siliyor ve bayağı zaman gidiyor.

Önbellek=cache. Gördüğüm yerde silrim.
  • Cursed Chico  (08.03.15 18:42:25)
peki şunu da sorayım: compact databases yapan var mı firefox vs için?

  • pasp  (08.03.15 20:38:14)