Hayatımda hiç bilgisayar oyunu oynamadım. Tavsiye lazım.

Çocukluğumdan beri evde bilgisayar olmasına karşın bilgisayar oyunları hiç ilgimi çekmedi. Şimdi hazır elimde fena olmayan bir laptop varken birkaç oyun oynayayım diyorum ama bilgisayar oyunları ve oyun dünyası hakkında neredeyse hiçbir fikrim yok.

Elimde Asus marka bir laptop var. Intel i7-4700 2.40 GHz işlemci, 12 GB ram, GeForce GT 750M 4GB 128 bit ekran kartım var.

Bu bilgiler ışığında her türlü tavsiyeye açığım. Bir de steam diye bir şey keşfettim, çok harika bir olaya benziyor.

Teşekkürler.

FarCry 3

  • rapon  (08.03.15 12:57:04)
Bioshock serisi.

  • sesee  (08.03.15 13:00:44)
Seni steam grubumuza alalim :)

  • thracian  (08.03.15 13:07:00)
(bkz: heroes of might and magic iii)

Bir süre önce HD versiyonunun çıkacağı söylenmişti, efsane lafına kılım sözlükten dolayı ama bu hakikaten efsane bir oyundur. Bakın derim mutlaka.
  • sevgikusunkanadinda  (08.03.15 13:07:16)
Asasin creed serisi dostum.brotherhood u bir oynayin mutlaka

  • sormaya geldim  (08.03.15 13:21:17)
(bkz: Portal)
(bkz: Portal 2)
kesinlikle oyna.

Bu arada Asus nv550 aldın galiba hayırlı olsun :)
  • rodriguez2  (08.03.15 13:44:38)
Byöel ilginç konulu, dedektiflik temalı gibi, mistik ve kolay idare edilebilir oyun arıyorsan Fahrenheit remastered ı dene derim.
(git:eksisozluk.com)

  • ladonna  (08.03.15 20:43:35)