Samsung Galaxy Note 4 ile ilgili her türlü yorumunuz

Aklınıza gelen her bilgiye-yoruma ihtiyacım var.

plastik. beleş olsa kullanmam şahsen. herhangi bir markaya karşı fanboyluğum yok ama samsung düşmanıyım. sony, htc ve lg'nin muhtelif modellerini araştırmanızı tavsiye ederim.

  • uuth  (03.03.15 19:09:41)
paran var ve telefon alman gerekiyorsa al. piyasadaki en çılgın telefonlardan biri. yani uçuk kaçık herhangi bir özelliği yok.

  • cetoxim  (03.03.15 19:10:27)
Overrated bence.

  • yirmisantim  (03.03.15 19:13:40)
Pili hem uzun gidiyor hem değiştirilebiliyor (benim için çok önemli, 3 pilim var note 2'de).
Uyarı ışığı parlak. Bir çok telefonda gözle görünmez küçük bir ışık yapıyorlar. Ben uzaktan bakınca arayan soran var mı görmek istiyorum.

O yüzden çoğu marka yerine Samsung tercih ediyorum. Note 4'ün arkası plastik çevresi metal. Bendeki Note 2 komple plastik. Neden bu kadar sorun ediliyor bilmiyorum, benim için özellikleri önemli ve Samsung'a yaklaşamıyor diğer telefonlar.

Samsung s6'da pili değiştirilemez yaptılar, eğer note 5'te de öyle yaparlarsa note 4 alırım bi daha da bırakmam.
  • harzem  (03.03.15 19:27:16 ~ 19:27:35)
1 aydır kullanıyrm gayet güzel. Ekranı kalemi kullanımı güzel. Kamerası da güzel. Öyle note3 gibi de hemen yıpranacakmış gibi durmuyor. Ama ben telefonu düz kullanırım diyrsan bi ios depil.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (03.03.15 20:22:12)
arkadaş nasıl bir telefon diye sormuş, plastik demişim. tavsiye demiş, şahsen kullanmam demişim. alır veya almaz o arkadaşın kendisine kalmış. kötü mü ettim yani? kullanana, yapana mı sövdüm? bir firmanın nasıl neferi oluyorsunuz anlamadım ki? çevremizde 1,5-2 yıldır aynı telefonu kullanan insanların tecrübelerinden bir şeyler görmüşüz ki görüş belirtiyoruz, götümüzden uydurmuyoruz afedersiniz. milletin kulağında cebinde patlayan bir aletten söz ediyorsunuz.

soruyu soran arkadaşa tavsiyem ise, kiyas.la adlı siteye girerek saf mantıktan ve istatistiklere göre oluşturulan karşılaştırmalara bakarak karar vermesidir.
  • uuth  (03.03.15 20:45:21)
başka fikri olan?
bu telefonu tam olarak kullanabilmek için bana öneriniz var mı? yani demek istediğim tüm özelliklerini öğrenmek istiyorum. video vs önerebilecek olan?

  • yalnizliktan devren kiralik  (12.03.15 18:22:30)