Yaz Tatili Planı Yaptınız mı?

Merhaba arkadaşlar, şimdiden yaz tatili planı yaptınız mı? Ne yapmayı düşünüyorsunuz?

isveç - Danimarka

  • psyence fiction  (26.02.15 16:07:59)
Tam tarih belirlemedik ama aklımızda bir ege kıyılarını arabayla gezme planı var. Neresi hoşumuza giderse gece orada kalalım gibi.

  • Dr_Stat  (26.02.15 16:15:36)
normalde her yazı annemin yanında, izmit'te geçiririm. arkadaşım da yok param da, öyle bir yerlere gidelim edelim planım hiçbir zaman olmadı.

ama sanırım bu yaz istanbul'da kalıp işe falan gireceğim çünkü izmit'e gitmeye yüzüm yok. geçen dönemi bir rahatsızlık yüzünden atlamıştım, bu dönem de dil bölümü olduğu için dersleri hiç mi hiç anlamıyorum. ben adımı zor söylerken benden hikaye yazmamı istiyorlar örneğin. üçüncü senem olacak. üç sene bitiyor ve bir tane ders verilmemiş.

ha ben paramı kendim kazanıyorum, kimsenin cebinden beni okutmak için beş kuruş çıkmıyor ama ne olursa olsun ben istanbul'a okumaya geldim. 17'mde geldim. şu an 20 yaşındayım, bir tane ders vermişliğim yok.

annem anneannemle kalıyor, o ev sülale için HUB gibi bi' şey. özellikle ramazan'da falan çok akraba gelir misafirliğe, iftara, sahura bilmem neye... ben "birinci sınıftayım" derim de, annem üzülüyor. onca insanın içinde "hehe ben 3 yıldır hiçbi zig yapmadım, yatıyom evde" diyemem.

aslında isteğim yazın yine oraya gitmek, kıvama gelen kardeşimle bol bol basketbol ve de artık ablasının bilgisayarı olacağı için dota oynamak idi ama bu gidişle istanbul'da sığır gibi yaşamaya devam edeceğim. yazın sıcağında sabahtan akşama kadar çalışır, kazandığım üç kuruşu da faturalara ya da dışardan yemeye falan harcarım.

anlayacağın yaz gelmesin istiyorum. bok gibi geçecek benim için.
  • der meister  (26.02.15 16:22:58)
Param denk gelirse motorla transfargasan a gidicez uj bej kisi, yetmezse karadeniz turu yapıcam tek başıma motorla yine

  • mirty  (26.02.15 18:09:40)