Bill Gates Servetini Dağıtıyor! Office 365 Bazı üni'ler için ücretsiz.

Microsoft gün itibariyle anlaşması olduğu okulların öğrencilerine office 365 öğrenci paketini ücretsiz sunuyor.
products.office.com
Link üzerinden Uygun şartlara sahip olup olmadığınızı öğrenin butonuna tıklayın ve okulunuzun verdiği edu.tr'li mail adresini girin, eğer program dahilindeyseniz office'in son sürümünü indirebileceğiniz bir sayfaya veya tebrikler falan yazan bir sayfaya yönlendirilecekseniz.
Yönlendirdiği indirme sayfasındaki sürüm 32 bit, 64 bit indirmek isteyenler
portal.office.com
Bu linkten 64 bit indirebilmeliler.
Bilgisayarınızdan office 2013 varsa yine linkten indiriyormuş gibi yapmalısınız sanırım, office 365 ile kullanıma hazır ekranını görüp kapat yapacaksınız, ardından bir office programı içinde lisans anahtarı girine basıp hesap ile etkinleştirmeyi seçeceksiniz.

DİKKAT: Tüm okullar geçerli olmayabilir, bazı okullar için geçiş süreci olabilir, deneyenler okullarıyla birlikte olumlu olumsuz bilgi verirse liste oluşturabiliriz.

Bilinen Geçerli okullar:
Kadir Has Üniversitesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
Adnan Menderes Üniversitesi

Geçerli Olmayanlar:
Bahçeşehir Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
Beykent Üniversitesi
ODTÜ
Bilkent Üniversitesi
Gazi Üniversitesi
Marmara Üniversitesi

Mobilim göremedim bi dokuz Eylül é baksana be :(

Yoksa verdiğin iki okuldan öğrenciler bi mesaj atın
  • indescribable  (25.02.15 22:06:10)
Maalesef okul okul bakma gibi bir durum yok, internette gördüğüm kadarıyla Dokuz Eylül geçerli olmamış.
Ben kadir has öğrencisiyim, zaten mail hizmetini office 365 ile alıyorduk ama içeriğinde office masaüstü sürümü, mobil tam sürümler ve 1 tb onedrive yoktu, bununla birlikte onlarda geldi.
Yani daha önceden okul mailine office 365 ile erişenler yararlanabilir 90%. Diğerleri için karmaşık biraz galiba.
  • atom karincanin torunu  (25.02.15 22:15:07)
teşekkür ederim kendim adıma. geçen sene ücretsiz windowsu indirirken office i de aramıştım ama o sıralar yurtdışında vardı sanırım sadece. kürekli versiyonla takılıyordum. güzel oldu böyle.

  • gliderpilot  (25.02.15 22:32:27)
bu arada benim üni adnan menderes üniversitesi

  • gliderpilot  (25.02.15 22:41:45)
İstanbul Üniversitesi için şu hatayı verdi:

Ne yazık ki...

Kayıt işleminizi tamamlayamadık.

BT departmanınız Office 365 Eğitim için kayıt işlemini devre dışı bırakmış. Kaydı tamamlamak için onlarla iletişime geçin.

Becerebilen varsa aydınlatsın.
  • nodrap  (25.02.15 22:52:14)
bahçeşehir üni için yok.

  • 10032007  (25.02.15 22:52:39)
Beykent icin yok ama 1-2 gün sonra yine dene belki anlaşırız gibisinden bir şey dedi.

  • new day new life  (25.02.15 23:41:12)
Marmara için yok.
Université Lumière Lyon 2 için yok.
IEP Lyon için yok.

:(
  • feel the blanks  (26.02.15 00:43:25)
odtü yok.

  • rexex  (26.02.15 04:23:27)
bilkent yok
gazi yok

  • kayranin kedisi  (26.02.15 10:30:32)
Atatürk Üniversitesi ve Mersin Üniversitesi de yok.

  • kadirgali huseyin olmayan adam  (26.02.15 10:45:18)
İTÜ var. Listeye İTÜ'yü ekleyelim. :)

Çok teşekkür ederim @atom karincanin torunu, pek makbule geçti.

(Konuyu hortlatmışım ya la!)
  • clia  (08.01.19 21:45:38 ~ 22:06:17)
mac' e yüklemede sorun çıktı nasıl yükleniyor onu anlamadım.

kocaeli üniversitesi var.
  • hakyememyemekyerim  (08.01.19 22:16:32)
aöf öğrencileri de faydalanabiliyor yehu :)

  • 1213  (08.01.19 22:22:18)
Vay be 4 sene sonra insanların işine yaramış, süper.

  • new day new life  (10.01.19 15:16:49)
kocaeli geçerli.
teşekkürler :)

  • durgunfoton  (10.01.19 15:28:34)