Kız Arkadaşım Kendisini Aldatmama İzin Verdi... Ne Yapmalıyım?

Sevgilimle üniversitede zamanlarımızdan beri beraberiz. Yaklaşık 4 sene oluyor ilişkimiz başlayalı ve artık onun yaşı dolayısıyla evlenmemiz gerektiği konusunda baskı oluştu üzerimizde. Onu çok sevsem de bazen gençliğimin tadını çıkaramadığımı düşünüyorum. Şimdiye kadar fazla sevgilim olmadı. Uzun süreli ilk ciddi ilişkim o. Onu hiç aldatmadım ama bazen yakın arkadaşlarımla bar vs. ortamlara gidip başka hatunlarla tanışınca, arkadaşlarım kızları yatağa atmaya, eve davet etmeye çalışırken ben sevgilim olduğu için hiçbirşey yapamıyorum. Arkadaşlarım her hafta farklı bir çıtırla birlikte olup ballandıra ballandıra anlatırken ben tüm gençliğimi tek bir kıza adadığımı farkediyorum ve içimde bir burukluk oluşuyor.

Geçenlerde sevgilim niye durgun olduğumu sorup beni sorguya çekince bu düşüncelerimden biraz bahsettim ona. Aramızda pek bir çekince yoktur kız arkadaşımla, ne düşündüğümüzü direkt olarak söyleriz birbirimize. Onu çok sevdiğimi ve ondan ayrılmayı asla düşünmesem de acaba onunla daha sonra tanışıp sevgili olsaydık daha mı güzel bir hayatım olacağını sorguladığımı söyledim. Hani üniversitede tanışmasaydık, 28 yaşımıza gelince falan tanışsaydık ama aramızda yaşanan herşey aynı şekilde yaşansaydı, ben de onunla tanışana kadar başka kızlarla düşüp kalkıp gençliğimin tadını çıkarsaydım falan filan...

Ben bunları söyleyince kız arkadaşım oldukça üzüldü. Söylediklerim yüzünden kendisini benim önümde bir engel gibi hissettiğini söyledi. Biraz tartıştık... Sonra sarılıp öptüm gönlünü aldım, konu kapandı. Birkaç gün sonra bu mevzuyu tekrar açtı bana. Erken yaşta tanışmamız yüzünden bazı şeylerin eksikliğini hissetmemin doğal olduğunu, kendisine asla anlatmamak şarıyla bazı günler dışarıda eğlenmeye çıkabileceğimi söyledi. Ben açık açık söyle diye ısrar edince de bana söylememek kaydıyla başkalarıyla yatabilirsin biz nişanlanana kadar dedi.

Kız arkadaşım böyle bir duruma izin verse de biraz gönülsüz bir şekilde, beni kaybetme korkusuyla böyle birşeye izin verdiğini düşünüyorum. Onu çok seviyorum ve onu üzecek hiçbirşey yapmak istemem. Bir yandan da benim yaşımdaki tüm arkadaşlarım 18'lik çıtırlarla beraber olurken, tüm hayatımı tek bir kadınla geçirmek istemiyorum.

Onun da izni olduğu için bu haftasonu kaldırabildiğim ilk hatunla çılgınlarca sevişeceğim muhtemelen, ama sonrasında vicdan azabı çekme ihtimalim de var. Kız arkadaşımla aramız bu olay yüzünden bozulabilir diye korkuyorum. Vazgeçtiğimi, başkasıyla yatmayacağımı mı söylesem? Ne yapsam bilemedim bir akıl verin ne olur...

çok benzer bir şeyi bir arkadaşım yaşadı. evliliğe 3 ay kala mı ne ayrıldılar. seninki de ayrılma döneminde kardeş. öyle ilişki mi olur amk. emin ol kadın tarafı asssla unutmaz, biri seni aldatmasına izin verdiyse %99 ya kendi de aldatır ya da aldatmıştır zaten. öyle bi saçmalık mı olur lan.

kızdan ayrıl. keyfine bak. 2-3 sene sonra tekrar ararsın.
  • roket adam  (24.02.15 21:27:43)
4 Yıldır birlikteliğiniz varmış. Çok geç olmadan ona sevgini,sevginizi hatırlat ona. Evlen onunla,benim gibi olma!

  • kokhucre  (24.02.15 21:29:54)
o da gençliğini seninle harcadı bence o da baskalarıyla sevişsin. yazık değil mi ona da

  • fasulyek  (24.02.15 21:30:46)
@cigerdelen +1

yine de hakkını vereyim nicki'nin hakkını veriyorsun. bu duyuru milletinin harbi sağlam saf tipler olduguna inanmaya basladım, üst üste hikayeleri bindirmene rağmen ruhları duymuyor saftiriklerin :P

cevaba gelirsek: yardır pampa. hatta bence geçen sansanyon yaratan hikayendeki yer alan konserdeki kız arkadaşının kardeşini de çağır tam olsun :D

mal çok burada.
  • fransizkalanadam  (24.02.15 21:34:01 ~ 21:42:24)
grup yapın lan

  • fasulyek  (24.02.15 21:40:46)
kankiler troll olmayabilir. ben böyle bi çift tanıyorum mesela bizzat. kız aldatabilirsin falan demiş. gerçi 8 sene nasıl seks yapmadan geçirdiler anlamamıştım. sürtünmeden alev alınır ya.

  • roket adam  (24.02.15 21:48:30)
Saka misiniz yahu? O da seni aldatsin; karsilikli anlasin.

Tum ömrümü bir kizla harcamak istemiyorum demis bir de ya; ayril o zaman, silah zoruyla mi tutuyorlar?

Bazen cidden cok mide bulandirici oluyorsunuz.
  • fraise  (24.02.15 21:59:36)
Ne sis yansin ne kebap.oh ne ala,sonra sevgilimle kaldigimiz yerden devam edelim diye cok beklersin.

Sen soylemeyince o anlamicak mi zannediyorsun?her defasinda kani cekilip aci cekicek ve sana olan guvenini yitirince kaldiginiz yerden devam eder mi sence?

Yol yakinken ayrilin,yasa hayatini.ama o kizin canini yakma.
  • brnbrs  (24.02.15 22:42:54)
"bu hafta sonu kaldırabildiğim ilk hatunla çılgınlarca sevişeceğim muhtemelen"

yav ne hafta sonunu bekliyorsun. 4 gün var daha. o kadar beklenir mi? çık şimdi dışarı tam saati. çılgınlar gibi seviş dostum.

benim vereceğim akıl bu. her akşam birisiyle seviş. hiç zamanını boşa harcama. hatta 3-5 ne bulursan seviş.
  • mea maxima culpa  (24.02.15 22:44:41)
bence kızdan ayrıl. sonra hiç bi kızla birlikte olama. kaldırmaya çalıstıklarını eline yüzüne bulastır. evde ağlayarak osbir çekkkk

  • fasulyek  (24.02.15 22:48:21)
kız arkadaşın da başkasıyla olsun? sen gençliğini yaşamadın madem o yaşadı mı? olaya böyle bakacaksak o da takılsın sen göz yum.

  • tuborg yesili  (24.02.15 22:49:17)
Öncelikle vazgeçtiğini, başkasıyla yatmayacağını kesinlikle söyle. Aklının biraz çelindiğini ancak asla böyle bir şey yapmayacağını, bu gençliğini ona adamanın ilişkiyi daha da güzel yaptığını söyle, ikna et. Kızcağızın kafasını yemesine izin verme yani. Hem onu aldatmayacağını bilsin, hem de bu konuda mutsuz olmadığını düşünsün.

Yukarıdakileri yaptıktan sonra istediğini yap. İstersen git aldat ama asla söyleme, çaktırma, şüphelenmesin. Tabii vicdan azabı çekip ileride ona söylemeyeceğinden eminsen yap. Aksi takdirde yapma.
  • long live rock n roll  (25.02.15 00:10:34)
E kardeşiyle aldatmıştın ne oldu o iş :))

  • hayal bilgisi  (25.02.15 12:30:45)
Benzer bir dialogu yaşamışlığım var, troll olmama ihtimalin var bence. Sana basit bir algoritma öneriyorum: Kız arkadaşının da aynı şeyi yapmasını kabul edebilirsen yapabilirsin de. Ha o ilişki bir daha iflah olmaz demedi deme.
Evet başkalarıyla takılmamış olabilirsin, evet başkalarıyla beraber olunabilir ama başkalarıyla takılınca da bir bok olmuyor. Hatta absürd şeyler yaşayıp kendinden tiksinme ihtimalin artıyor. O ballandırarak anlatanların aslında abarttığını söylememe gerek yok sanırım. Bi' erkek gelip de bu söylediğimi onaylar mı bilmiyorum ama erkeklerin sadece ellerini tuttukları kızla ilgili 50 shades of gray yazdıklarına şahit olmuşluğum var.

  • ay nov kung fu  (25.02.15 20:54:24)
Ayrıl Coco

  • yirmisantim  (25.02.15 23:14:35)
ayrıl cingılbört

  • uuth  (25.02.15 23:19:54)
izin verdiyse aldat. niye soruyorsun ki?

  • mermize  (25.02.15 23:21:57)
aynı durumu eşimle yaşadık üniversitenin son yılında.bende git ne yaparsan yap dedim.eğer yaparsa ayrılacaktım planım buydu.izin vermiş gibi yaptım.vazgeçti.kız seni deniyor bence.

  • heee  (26.02.15 10:53:53)
hayır gençliğini harcamak tek bir kadına adamak ne demek acaba? ben bunu anlayamıyorum. sevgi, saygı, dürüstlük, güven nedir? bu kelimelerin içi evli olunca mı dolacak gibi bir algı oluşuyor genç nesilde? çok yanlış düşüncelerdesiniz gençler. yoksa ben mi çok geri kafalıyım bilemiyorum...

  • kakao  (26.02.15 11:38:44)
olmaz olsun öyle ilişki, yerin dibine batsın.

ikiniz de sevmiyorsunuz birbirinizi. birbirinizi kafesleyin.
  • [silinmiş]  (26.02.15 11:40:56)
nurbanu sultan, kadının çirkin olmasıyla ne alakası var? evlenen her kadına çirkindir herhalde diyorsun bir kompleksin mi var acaba? senden güzel olabilirler, sakin olmalısın ona buna çirkin demeden önce.

  • pinkpeony  (26.02.15 12:16:42)
o eski trollerden eser yok şimdi . yaş 16 falan heralde.

  • mrthany  (26.02.15 14:31:39)