Sistem kuponu nasıl yapılıyor babaanneye anlatır gibi söyler misiniz?

google'da baktım aklım ermedi.

yapmak istediğim kupon şu (oranlar yurt dışıdır):

feyenoord: 1.31
fiorentina: 1.46
kayseri: 1.99
osmanlıspor: 1.46
dundee united: 1.41
club brugge: 2.13
napoli: 1.35
anderlecht: 1.50
barcelona: 1.32

1000 tl basacağım. amacım en az 2500 tl kazanmak. sistem bahsine tıkladığımda 1 9; 1, 1 ve üzeri; 2, 2 ve üzeri şeklinde 8, 8 ve üzeriye kadar gidiyor.

aralarından en az 7 tanesi gelir şeklinde veya en az 5 tanesi gelir şeklinde oynamak için nasıl oynamam gerek? parayı ne şekilde basmam gerek?

Burada parayı basmaktan çok, sistemi seçmek var. Sistem denen şey aslında ayrı ayrı oynanmış kuponu tek kuponda halletmek. MBS 2 olsun mesela, üç takımı seçtik, ABC takımlarının ikili sistemi, AB, BC, AC ve kuponun tamamı olan ABC için 4 kolon oynanmış demektir, 4x2=8 tl. Bu ihtimallerin herhangibiri çarpanları kadar kazandırır, hele ki ABC kazanırsa, diğer 3 ihtimali de almış olursunuz.

  • transall  (08.02.15 11:54:23)
hacı ben de çok anlamıyorum da arkadaşlar garanti maç yanına süpriz atmak gerekiyor diyorlardı.
sistem de kombinasyon olayı.arkadaşın dediği gibi 9'un 7'li kombinasyonu gibi sayıda kupon yapmış gibi oluyorsun atıyor 120 kupon çıkar sen de 120'nin katı olucak şekilde oynarsın ama internetden herhalde istediğin rakamı oynayabilirsin.
amk yine canım çekti bahis olaylarını özendirmeyin beni ya
  • high hopes of the sozluk  (08.02.15 12:00:46)
9 mac var. sistem 7 yaparsan 36,sistem 5 yaparsan 126 kupon oynamis olursun. misli sectigin kadar butun kuponlara yatirirsin. tutan kuponlarin parasini alirsin. bu kadar cok kupon oynamak istemiyorsan garanti gordugun maclari banko olarak isaretleyeceksin o isaretledigin maclar butun kuponlarinda olmus olacak. mesela 3 tane banko isaretledin diyelim. geriye 6 mac kaldi toplamda sistem 5 oynamis olmak icin sistem2, sistem 7 oynamak icin sistem 4 secmen gerekecek. boylece kupon sayilarin her ikisi icin de 15'e dusmus olacak. eger banko maclardan bir tanesi yatarsa butun kuponlarin gider. onun disinda 15 kupondan kazandiklarini alirsin.

  • crucio  (08.02.15 14:13:44)