eskişehir konusunda yardım

perşembe günü eskişehre gideceğim trenle. oradan iki eylül caddesine uğrayacağım gardan nasıl gideceğimi elbet çözerim. fakat bana iki eylül caddesine gittikten sonra oraya çok çok uzak olmayan bir cafe vb yer lazım iki üç saat oturup kahve çay içeceğim tarzda. herhalde oradan oraya gidişi de hallederim diye düşünmekteyim.

sakin ol bro,o caddede kapalı yola gir.görürsün bir sürü cafe.
ya da herhangi bir esnafa sor barlar sokağı nerde diye.
orda bir ton cafe var.
  • rakicandir  (03.02.15 21:43:11)
bir taksiye atlayıp, espark'a (avm) gidebilirsin (15 tutar herhalde). avm içinde ve kenarlarında birçok eli ayağı düzgün cafe var. taksi dedim ama aslında yürüyerek de gidebilirsin, gidiş yarım saat civarında sürer. yürüme ile ilgili sorunun yoksa şehri de biraz koklamış olursun. iki eylül'den esparka gidiş çok zor değil. zaten kime sorsan yardımcı olurlar.

  • puc  (03.02.15 22:10:01)
@puc a uyup sakına taksiye falan binme esparka gitmek bu 1.

gardan çıktıktan sonra sola doğru yürürsen espark 3-4 dk sonra karşına çıkacaktır.(fabrika bacası gibi bir koca baca var oraya doğru yürü işte)

esparkı gördükten sonra sağa doğru yürürsen doktorlara çıkarsın.oradan birine sor barlar sokağını ya da adaları ölümüne kafe zaten heryer.
  • tosunpasa  (04.02.15 03:28:13)
@tosunpaşa +1 ancak ben iki eylül'e gittikten sonra dediği için ona göre tarif vermiştim. gar'dan iki adımlık yol tabi.

  • puc  (04.02.15 17:19:53)