oyun tavsiyeleriniz

rpg hariç şöyle aksiyonlu bilimkurgulu fps tps tarzında dinamikleri görselleri güzel oyun oyunlar önersenize :)
teşekkürler şimdiden

amnesia geldi aklima benim. iyiydi bence.

  • bohr atom modeli  (29.01.15 15:24:05)
BioShock Infinite ve 1-2

  • rygard  (29.01.15 15:24:11)
Binary Domain

  • sesee  (29.01.15 15:27:43)
valla ben zamanında divxplanete şöyle bişiler yazmışım. turn base ve eski oyunlardır muhtemelen :Ç
sen fps falan istemişin ama belki fikrin değişir.

1. Homm II - mis gibi fantastik dünya.
2. Homm III - en mükemmel hali.
3. Rome Total War - kolaydır. Zevklidir.
4. Medieval Total War - atalarımız var daha ne olsun ((:
4. Simcity 3000 - yağmur yağarken daha bi' zevklidir.
5. Cm 0102 - roma'ya küfür edebilirsiniz.
6. Cm 0304 - todorov'u almak yok ama.
7. Grim Fandango - tekrar bitirilebilir.
8. Monkey Island - nostalji tadında.
9. Broken Age - kral oyun gibi yapmış Tim abi. Küfür etmeye bire bir. (:
10. Ceaser III - çizimlerine bakarsınız.
11. Sonny 1 ve Sonny 2 - sıra tabanlı enfes bir oyun. Armor Games'te var. Yılların oyunu esasen.
12. Kingdom Rush - Tower oyunu. Biraz yorabilir. Çay olmaz bunla (: Steam'den çekebilirsiniz. Armor Games'te de var. biggrin.gif
13. Limbo - Bilmeyen kalmadı artık. Atmosferi yeter. respect.gif
14. Monochroma - Türk yapımı indie game. Limbo gibi. Müzikleri Gevende'ye ait. cheers.gif
15. To the Moon - enfes bir indie game. Müzikleri her indie gibi süperdir. Ama hikaye mükemmel ötesidir. Bulmacalar basit kaçmış biraz. Ağlama garantili. cray.gif
16. Volfied - Ehe ehe fool.gif
17. Journey - Bilgisayarda var mı bilmiyorum.
18. Child of Light - Oynamak nasip olmadı. Pispanyol'dan duydum. Ubisoft yapmış. Galiba heroes'un devamında yaptıkları eşeklikten dolayı özür hediyesi bu. biggrin.gif
19. Gunpoint - Bunu da Pispanyol'dan öğrendim. Son yıllarda gördüğüm en iyi oyun. Bulmaca. Keşke daha çok bölüm olsaydı.
20. Metal Slug - Bu çay içerken olmaz. Sonra oynarız bunu. ((:
  • istebunudusunmemistik0empty  (29.01.15 15:31:59 ~ 15:32:44)
(bkz: saints row the third)
ya da
(bkz: saints row 4)
  • tururo  (29.01.15 15:43:00)
Saints Row 4
Saints Row Gat out of Hell

  • heritage  (29.01.15 15:43:03)
dying light. taze çıktı. sistemine güveniyorsan direkt oyna. far cry, assasins creed, dayz karışımı bir şey. çok tatlı.

  • washe  (29.01.15 15:45:55)
silme duyuruyu.

  • Alt4y  (29.01.15 16:30:56)
alien: isolation.
gece, ışıklar kapalı oynanacak ama!
atmosfer çok kuvvetli çünkü oyunda.
  • pangea  (29.01.15 17:52:34)