göbeğe sir ağda yaptırmak

Açık renk tenliyim ve göbeğimdeki tüylerin renginin koyuluğu beni rahatsız ediyor. sir ağda denemek istiyorum oraya, ancak çekindiğim birşeyler var. bikini bölgesi ağdasını da sirle yaptırmama rağmen batık olduğu zamanlar oluyor.aynı sorunla göbeğimde de karşılaşır mıyım? ve de tüylerin çıkış yönünü bozar mı sir ağda yaptırmak? bir sefer yaptirdiktan sonra hep yaptirmak zorunda kalir miyim? son soru su manaya geliyor cikan tuylerin goruntusunun eskisinden daha kotu olma ihtimali var mi? bi de göbek deligi ve cevresinde yogunken tuyler yukarilara cikildikca seyreliyor. ne sekilde agda yapilmasi lazim ki boyle hat gibi iz kalmasin?

mümkünse eğer lazer yaptır ağda hem pis hem zahmetli hemde kalıcı değil.

  • nanelimonportakal  (29.01.15 09:21:52)
valla ben koluma yaptırdım aynı şekilde. şimdi sürekli yaptırmak zorundayım eskiden ne kadar güzelmiş diyorum pişmanım. üstelik sir ağdadan başka bir şey de yaptırmadım. tavsiyem imkanın varsa lazer yaptır.

  • yue  (29.01.15 09:27:01)
lazer + 1
ağdayla dağıtıp alanı büyütürsün.
sağa sola doğru çıkıyor tüyler ve sir ağda ciltte koyulaşma da yapıyor normalde.
  • demoniclewinsky  (29.01.15 09:32:20 ~ 09:38:30)
bu riske girme bence. bi kere alınca sürekli almak zorunda kalıcaksın. sarartmayı deneyebilirsin.

  • elorelia  (29.01.15 09:47:53)
Lazer genelde koyu renkli ve sık tüylerde işe yarıyor. Kolda bile önce kontrol gerektiğinden göbeğe olmaz sanki. Senin rahatsız etse bile lazerin görebileceği sıklıkta tüy olma ihtimali çok düşük. İğneli epilasyon deneyebilirsin. Sir ağda koldaki gibi çok pütürlenme yapmıyor ama yine de sıfır etki değil; denenebilir.

  • Silsile  (29.01.15 10:24:06)
Sarart ya boşver ağda ya da lazeri

  • indescribable  (29.01.15 10:52:44)
Tuyler ince ise lazer ise yaramiyor. Hatun kisi isen komple sir yaptirm sir degmedik yer kalmasin ki zebra gibi gezmeyesin

  • photo85  (29.01.15 14:19:29)
sakın sarartma o tüy sarartıcılar besliyor ve daha kötü yapıyor bi süre sonra uzun uzun iğrenç oluyor.

  • yue  (29.01.15 14:30:21)