zenginlerin üşümemesi :D

kılık kıyafet konusunda maddi sınırları olmayan, çok zengin olan insanlar zamanla kıyafet konusuna farklı bakmaya mı başlıyor?

engin can ın komik tarzı haber olmuştu ama acun un geçenlerde çekilen terlikli fotoğrafını ben çok beğendim, hatta anormal olan hiç bir şey görmedim. mont şahane, şortla uyumu da çok iyi olmuş. barnah arası terlikle de çok cool olmuş.

belli bi miktardan sonraki para insanın mevsim, sıcaklık, tarz algısını değiştiriyor mu?

engin can zengin bir ailenin zengin çocuğu olarak dünyaya geldi.hiç yokluk,sıkıntı görmedi.ha en fazla xbox ının internet bağlantısı şebeke problemi nedeniyle kısa süreliğine kopmuştur :DDDD

ama acun öyle değil,senin benim gibi halkın içinden gelmiş biri.ne yalan söyleyeyim, para da yakışıyor kendisine.

gelecek kaygısı,para endişesi vb. sıkıntıları olan insan soğukta üşüyor. hiç bir sıkıntısı olmayan ballı insanları para ısıtıyo demek ki.
sen de angara ayazında içlik giy.

acun
i.ensonhaber.com

sibel can ın oğlu engin can
www.haberler.com

edit: demeyi unutmuşum: aynen. adam zaten üşüyecek kadar dışarıda kalmıyor ki.
benimse otobüs beklerken dötüm donuyor.

mekana arabayla geliyosun, arabayla dönüyosun. mekanın kapısıyla arabanın kapısı arasındaki otuz saniyede çekilmiş fotoğraflar bunlar hep. donla da çıksan üşümezsin.

  • sir gawain  (28.01.15 10:50:02)
farklı olucam tripleri hep bunlar.

  • enkolaykullaniciadi  (28.01.15 10:51:16)
gittikleri ve takıldıkları yerlerle ilgisi var.

adam evinden çıkıyor, özel parkındaki arabasına biniyor, mekanın önüne kadar arabasını çekiyor, arabadan inip tekrar sıcacık mekana/ofise giriyor.

normal yani. çoğunluk otobüse biner vs. hadi hepsini geç, nişantaşı/bebek tarzı yerlerde gideceğin mekanın değil önüne, yakınına bile park edemiyorsun kalabalıktan.
  • brotha b  (28.01.15 10:51:21)
entry vardı bunla ilgili geçenlerde debede, bulamadım.

  • she was my baby  (28.01.15 10:51:59)
abi bak sitede yaşıyorsan bi kere otoparka inip zaten arabana biniyosun. yağmur kar çamur umrunda değil. e otoparklı mekana gidiyorsan yine aynı mantıkta. iniyosun arabayı veriyosun valeye çat tekrar içerdesin.

sen ankara ayazında içlik giyersin çünkü eşşek gibi otobüs beklersin 2 saat.
  • roket adam  (28.01.15 10:56:53)
yapmayın abi zenginler de ağ. pardon uşür. geçen soğuklarda kıçımız dondu.

  • aeroflot  (28.01.15 11:00:32)
Buna katılmıyorum.
Bugün, işyerime gelen elektrikci kalfası çocuk bu ayazda kısa kolluyla çalışıyordu.
Üşüdüğüne dair en ufak da bir belirti göstermiyordu.
  • pangea  (28.01.15 11:12:19)
sana argo alemlerinin en baba laflarından biriyle yanıt veriyorum arkadaşım:"terso adam çok üşür" vice versa...

  • fempusay  (28.01.15 11:23:08 ~ 11:24:14)
yahu biz de evden çıkıp arabaya biniyor, arabadan inip ofise geçiyoruz. ama üşüyoruz. ben de çok kalın giyinmem. ama parmak arası terlik nedir yahu? doğalgaz faturam 600 tl geldi. buna rağmen evde bile parmak arasıyla dolaşamam. üşürüm :/ gaz yapar ayrıca

  • sheridans  (28.01.15 11:28:54)
yaz kış, kar yağmur demeden şort giyen bir arkadaşım var. zengin falan değil, üşümüyor adam. böyle insanlar var.

engincan çopk komik olmuş ama acun normal geldi bana, belli ki hava da çok soğuk değil sanki o footğraf çekildiği zaman.
  • april12th  (28.01.15 12:34:00)
Arabadan inip kapali garaja geciyolar yurumek yok otobus dolmus yok dogal olarak kayaga gitmedikleri surece ince giyiniyolar

  • photo85  (28.01.15 13:09:52)