axess kredi kartı limit arttırımı

yaklaşık 18 yasımdan(yaklaşık7-8 senedir) beri axess gold kredi kartım var, limiti en basından beri 5000 tl. her ay ortalama 1000-1500 lira falan harcarım şimdiye kadar odemedıgım, gec odediğim bir ekstre falan da olmamıstır. eskıden surekli ararlardı limiti 7000 yapalım 10000 yapalım diye. herhangi bir gelirim de yoktu hiçbir zaman. daha yeni işe basladım, arasam telefonla, internet subesiyle falan limiti arttırmak istiyorum desem benden herhangi birsey talep ederler mi veya subeye gelmeniz lazım tarzı birşey derler mi?

1730 diyor findekste

  • t joe  (22.01.15 10:04:11)
tamam gayet yüksek notun var. işe de başlamışsın. artırırlar limiti.
5000 yetmiyor mu?

  • corneillus  (22.01.15 10:07:46)
abi yetiyor ama bir kaç ödeme yapcam limiti dolcak kartın belki de yetmeyecek. onun için artması lazım, 3-4 ay için istiyorum aslında sadece artmasını. artmışken dursun işte öyle lazım oluyor bazen boyle ekstra durumlarda

  • t joe  (22.01.15 10:41:45)
tek kredi kartıysa kesin artırırlar. benim 4bindi 11700 yaptılar.

  • mystb  (22.01.15 10:42:17)
yok yanlış anlama. kenarda durunca harcanıyor da ondan dedim. ben kredi kartını sadece çok çok acil ihtiyaçlar için bulunduruyorum. tek kartım var 3600 limitli. yıllardır artırmıyorum inatla.
işe yeni girmişsin. gereksiz harcamalar yapma diye söyledim :)

  • corneillus  (22.01.15 10:45:35)
anladım müdür seni beni dusundugun için sagol:) harcasam zaten şimdi de harcarım. sadece spesifik bişey için lazım dediğim gibi.

  • t joe  (22.01.15 10:53:46)