Hirsiz ayni eve birden fazla girer mi?

Merhaba, erkek arkadasimin evine hirsiz girdi sarj aletine varana kadat tum teknolojik aletleri caldi, erkek arkadasim da vardiyali calisicak uzun bir sure. Gece vardiyasina ciktiginda bu hirsiz tekrardan gelir mi evin gediklisi olur mu? Ev onden giris kati arkadan 1. kat gibi duruyor.su an parmaklik yok evde. Camdan girmis.

girer bence. evi biraz gözleyip arkadaşının vardiyalı çalıştığını çözer ise çok büyük bi ihtimal hem de. her yerde var 'onuncu kez soyuldu' tarzı haberler.

evden ayrılma imkanı falan yoksa bari parmaklık taktırsın. o da ne kadar işe yarar bilemem.
  • elorelia  (20.01.15 17:12:17 ~ 17:12:45)
Belli olmaz. Ev sahibi bi parmaklik taktirmaz mi ?

  • photo85  (20.01.15 17:12:18)
geliyolar valla demir falan taktırsın yoksa kolay hedef olur

  • high hopes of the sozluk  (20.01.15 17:12:38)
Aynı eve 2-3 kere giren hırsız duymuştum, olabilir

  • littlejack  (20.01.15 17:13:11)
karşı komuşumuza iki kez girdi ama aynı hırsız mi bilmiyorum. bir buçuk yıl sonra ikinci hırsız girdi.

  • kuzey li  (20.01.15 17:14:48)
Bizim bundan önce oturduğumuz evi hırsızlar farklı zamanlarda yoklamıştı. büyük ihtimal aynı kişi değil ama çete falan oluyor ya haberleşip yönlendiriyorlardır birbirlerini. şrfszlr!

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (20.01.15 17:14:49)
girer. bize girmisti daha dogrusu.
1.5 ay arayla. ilk gelisinde cok bir sey almamisti ama ikincisinde cokertmisti pezevenk.

bir de cihangirde, taksim civarinda falan hirsizin muptelasi oldugu evlerin oldugunu duymustum. 4-5 kere fln soyulmus evlerden bahsediliyordu. ayni kisi midir bilmiyorum.
  • perkele  (20.01.15 17:15:39)
Ev sahibi ile gorusmedik henuz ama taa ankara cebecide ogrenci oldugum donemde alt katimizdaki eve giren hirsizlar parnakliklari kesmisti. tasinsin diyosunuz o halde :(

  • nevrotik  (20.01.15 17:15:50)
Girer, bizim eve girdiydi, 1. girişte bir şey yoktu götüreceği.
2. girişinde benim bilgisayarımı götürmüştü ibne.
Olmayan bilgisayarı ödedim. Cinlerim tepeme geldi yine..
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (20.01.15 17:16:35)