Kırklara mı Karıştım? Erdim mi?

Şimdi yıllardır farkında olduğum bir şey var.

Mesela aklıma uzun zamandır birini görmediğim gelirse (akraba, arkadaş, müşteri, simitçi vs) onu 1 gün içerisinde görüyorum. Resmen ayağıma çağırıyorum.

Eskiden izlemek ya da görmek isteğim bir film, müzik vs. olunca olurdu. Son yıllarda bu kişilere sıçradı :) Hani inanmayacaksınız ama cidden şu ne zamandır gelmiyor ya diyorum, akşama adam çıkıp geliyor.

Artık bunu dillendirmemeye çalışıyorum, misal aklımda düşünüyorum ama dile dökmüyorum, o zaman olma olasılığı azalıyor. Dile dökünce kesin oluyor.

Sanırım bug var bende :)

1'den 49a kadar 6 tane sayi soylesene bisey denicem

  • thracian  (19.01.15 15:16:56)
bu kaç

  • emirkulu2  (19.01.15 15:22:16)
çok çok çok büyük çoğunluğu algıda seçicilik.
ancaak hissikablelvuku diye bir şey de var elbet. farkındalıkla da birleşince böyle tuhaf hissediyorsunuz. normal.
bug abuse kötü bir şey ama. ona dikkat. ;)
  • iz  (19.01.15 15:32:47)
titreşimlerle ilgili o iş. aklına geldi diye görmüyorsun, zaten göreceksin, bunu hissediyorsun. altıncı hissi kuvvetli ve temiz kalpli insanlarda görülen bir özellik...

  • ruhi bir banyo  (19.01.15 15:43:50)
hepimiz aslında evrende bir enerjiyiz, düşüncelerin de tıpkı bedenin gibi evrene devamlı enerji yayıyor. arkadaşını aklından geçirdiğinde bu enerji o kişinin zihnine ulaşıyor ve sen de onun aklına geliyorsun ya da tersi şekilde arkadaşın seni düşündüğünde enerjisi senin zihnine ulaşıyıtoyrewerwe

yazarken sıkıldım.
  • sir gawain  (19.01.15 15:46:20 ~ 15:47:52)
beyninin basit bir oyunu.

1 hafta boyunca aklına gelen arkadaşlarını yaz bakalım. o listeden kaç kişi çıkacak:D
  • ceycey e  (19.01.15 16:12:15)