çeviri yardımı

selam..aliexpress'den 3 dolara sticker siparişi verdim geçen gün. satıcıdan şöyle bir mesaj gelmiş. seçtiğiniz posta yönteminde internetten takip yok..45-90 gün içinde gelmezse paranızı iade ederiz..yani paket Allah'a emanet diyorlar anladığım kadarıyla. paketin teslim süresi 30 gün değil miydi?

which shipping method you choose is "China Post Ordinary Small Packet Plus" , there is no information on the internet by this shipping method , but it's cheap , so that we can sell the sticker so cheap. if you would haven't received the package in 45~90 days , we will give a refund of all money.
thanks for your understanding.

aynen dediğin gibi.
''sectiginiz kargo ile ilgili internette herhangi bir bilgi bulamazsınız ama çok ucuz ve bizde zaten bu sayede stickerları bu kadar ucuza satabiliyoruz. 45-90 gün içinde gelmezse paranızı iade ederiz.''

  • t joe  (16.01.15 14:58:49)