Japonlarin Cinselligi Uclarda Yasamasi

Su baskigi gorunce uzun zamandir sorguladigim bir seyi sormak geldi aklima: eksisozluk.com

Ensest, cocuk pornosu, fordculuk ve bdsm'den de daha ote, bdsm sayilanayacak asirilikta fanteziler hep Japonlar'da.

Bu adamlari boyle yapan sey nedir? Tabu olan ne varsa bu adamlarda had safhada var. iyle bir imaj cizmisler ki benim gozumde, cinsellikten baska bir sey dusunemeyen, kafayi cinsellikten kaldirip da ne zaman teknoloji uretebiliyorlar dedigim bir millet bunlar.

Bunlar boyle aga. Seks manyagi. Ruh hastasi bunlar.

  • baldur2  (10.01.15 12:55:48)
Japon sosyal hayatı çok sıkı kurallara bağlıdır, disiplinlidir, gözünü dikip bakman gözgöze gelmen bile saygısızlık addediliyor.

bu kadar sıkı kurallara bağlı yaşayan bir toplumun patlamaması için bir yerde bir gaz sübabının açık olması gazı salması lazım.

pornoda japonlar için öyle.

mükemmel saygı duyulan bir adam, 45 yaşındaki kaliteli bir insan evine gidince pedofili okuyup zevk alabiliyor.

garip insanlar vesselam
  • KaraSakall  (10.01.15 12:58:21)
Japonlar da muhtemelen bizim için aynı şeyleri düşünüyordur.

Chainard türü yazarların yazdıklarına pek takılmamak gerek, "büyük çoğunluğu ateist olan japonların" diye başlayan bir yazının samimiyetine inanmıyorum.

biz de müslüman bir toplumuz değil mi, lütfen açıp herhangi bir gazetenin 3. sayfasına bakın. Daha dün 3 yaşındaki bir bebeğe tecavüz eden bir adamın haberi vardı. Ensest, kadına yönelik şiddet, çocuk istismarı almış başını gitmiş.

Japonlarda da, her ülkede olduğu kadar sapık var muhtemelen, sadece bu işi bir fantezi haline getirip pazarlıyorlar, bizden farkları bu.
  • pozzecco  (10.01.15 13:07:37)
on numara herifler, en azından dürüst ve açıklar. eşşek, tavuk, damacana, kızkardeş, görümce ve daha bilumum canlı/cansıza hallenip ahlak bekçiliği yapmıyorlar.

  • diabolus79  (10.01.15 13:13:14)
çocuk istismarı, tecavüz hangi ülkede var görmek istiyorsan adliyeye git, salonların kapılarında davalıların suçları yazıyor. bak bakalım neler göreceksin.

  • andy kaufman  (10.01.15 13:14:50)
Şu kanaldaki japon tv yarışmalarını görünce ben de aynı şeyi düşünmüştüm;
www.youtube.com

  • denizaya  (10.01.15 14:36:13)
Türkiye-Japonya suç istatistikleri karşılaştırması.
www.nationmaster.com

Allahlı ve Kitaplı olduğumuz için çok şanslıyız gerçekten.

"Manslaughters per million 22 times more than Japan"

bonus: (bkz: türkiye çocuk pornosu aramasında birinci sırada)
  • pozzecco  (10.01.15 15:47:26 ~ 15:51:48)