bu site güvenilir mi (sınav analiz sitesi)

öğrencilere yaptığım sınavlarla ilgili bir analiz yapayım dedim ve bu siteye denk geldim.

kolaysinavanalizi.com

siteye üye olup hizmetten yararlanmak için paypal a yönlendiriyor. ancak mozilladan siteye girdiğimde "this site does not supply identity information" yazıyor. paypal a normal şekilde google dan aratarak ana sayfasına girdiğimde identit verified (verizon) gibi birşeyler yazıyor. siteye attığım maillere cvp verilmiyor. sabah tlf aradım kimse tlf a bakmamıştı.

edit: maillerime cevap geliyor arkadaşlar, site sahibi ilgili birisi. gelişmeleri yorum halinde size ileticem. site çok kullanışlı ve faydalı. sadece ödeme seçenekleri biraz daha artırılsa belki daha iyi olur.

aman aman, ne https ne de adam akıllı altyapısı var.

geç gelen ekleme: siteyi test etme fırsatım oldu. gerçekten elle tutulur veritabanı var. 9tl karşılığında tatmin edici servisi mevcut.
  • cetoxim  (08.01.15 23:48:39 ~ 11.01.15 20:47:01)
arkadaşlar site sahbiyle şu an görüşüyorum. siteden gönderdiğim mesajlara cevaplar meğerse mail adresime postalanıyormuş. şimdi kontrol ettim cevaplar tek tek verilmiş.

siteden değil de havale yoluyla parayı ödemeye karar verdim. sitede ne tür sorunlar/açıklar var uzmanı olmadığım için yorum yapamıyorum ama fikir olarak şahane bir fikir ve öğretmenlere oldukça faydalı; diğer kullanmaya çalıştığım cortlayan analiz programlarını düşününce sitedeki analizin kullanımı oldukça basit ve pratik.

zaten siteye üyelik ysklaşık 9 tl/ yıllık. havale ile ödeme yapcam. gelişmelerden haberdar ederim, böylece site hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere yardım etmiş olurum.
  • puslukitalaratlasi  (09.01.15 11:58:20)
son durum: site sahibi üyeliğimi aktif hale getirdi. sitede güvenlik açığı var ya da yok sadece vatandaş olduğum için yorum yapamıycam ama iban nosu ile de ödeme kabul ediliyor. bunun için iletişime geçmeniz yeterli.

ben şahsen sıkıntı yaşamadım son haliyle. başta benden kaynaklı bir iletişim sorunu vardı ama halledildi ;)
  • puslukitalaratlasi  (10.01.15 01:05:55)