Kadinlar, kuaforunuze bircok seyi anlatiyor musunuz?

Bircok arkadasinizla konusmadiginiz konulari kuaforler konusuyor musunuz? Kuaforle o derece kanka misiniz hanimlar?

Bu soruyu sormak aklimdaydi, icinde kuafor gecen duyuruyu gorunce aklima geldi.

Barmen diyaloglari olur ya hani filmlerde. Cok yakin degilsindir ama iste anlatirsin dinler falan.. bazen cok kotu isem ustu kapali genel hatlarla anlatirim

  • photo85  (03.01.15 19:22:38)
Kuaföre zaten 3-5 ayda bir gidiyorum, en büyük muhabbetimiz "En son saçını kim kesti, çok fena kesmiş". O derece hatırlamıyorlar beni. Asıl kaşçı abla var ayda 1-2 kere ziyaret ettiğim. O tüm özel, kişisel, cinsel hayatını anlatıyor. Hatta anlatırken 15-20 dakikalık kaş alma işinden geçen gün 1.5 saatte çıktım. Kahve koydu, bana "İçinden gelenleri söyle kız, ne görüyorsun" diye fal baktırdı, falım üstüne kendi yorumları ile anlattı da anlattı. Çıkarken "Sen de az kaşar değilsin be abla" diye bir konuşma yaşadığımı hatırlıyorum. Paralel evren gibi bir yer orası. Onunla konuşmayı seviyorum aslında, genelde özel hayatımı da çok saklamam ama niyeyse anlatasım gelmiyor. Sanırım o anlattıkça, ben anlatmış kadar oluyorum.

  • aychovsky  (03.01.15 19:29:10 ~ 19:31:42)
kuaförde sıkılan insanlardanım.
hele benim kuaförüm gibi salak bi tipe hiçbirşey anlatmam.

ama ne hikmetse eski kocasının yatak odası performansına kadar dinlemişliğim var, telefonu kurcalayıp yüzüne bakmadığım halde.
  • cecilia  (03.01.15 19:43:34)
Hiç sevmem kuaför muhabbetini. Ben ve kuaförüm işlemler sırasında oldukça sessiziz ama yanımdakilerin tüm hayat hikayesini dinliyorum.

  • mellifica  (03.01.15 20:36:03)
hayır, anlatmıyorum. hemen hemen hiçbir şey anlatmıyorum hatta.

  • 111111  (03.01.15 20:36:57)
kuaföre yılda 1 kez gidip mümkün olduğunca kısa sürede çıkıyorum o yüzden hayır.

  • lily briscoe  (03.01.15 21:00:20)
Ben de anlatmam. Adamlar akillarinca ozele girip bag kuracaklar. Meslek erbabi birinden duyup uyguladiklari davranis bicimi sonucta. Samimi bir yaklasim degil. Gerek yok. Cok sık da gitmem zaten.

  • merena  (03.01.15 22:49:35)
Her hafta düzenli olarak kuaföre giderim ama daha adımı bile biliklerini sanmıyorum. Merhaba, şunu yaptıracaktım, x burada mı? Yok sağolun bişey içmeyeyim/bi su alırım. İyi günler". Bütün muhabbetim bu. 3 senedir gittiğim yerle hala sizli bizli konuşuruz. En sevmediğim olay kuaför muhabbeti.

  • pandispanya  (03.01.15 22:53:55)
yüzeysel bir muhabbetimiz vardır daha çok. bazen gündemden falan konuşuruz, kişisel muhabbet alanımız yoktur. çok severim kendisini ama.

  • uzunuzunilgi  (03.01.15 22:56:22)
hayır ama anlatanlar da var. bir kere kuafördeyken, davranışlarından kuaförle çok samimi olduğu bariz olan bi kadın geldi randevu alıp hemen çıktı. bunun üzerine kuaför o kadının bütün hayatını bana anlatma ihtiyacı hissetmişti.
hikaye aile bağları, kürtaj, aşk ve ihtiras içeriyordu. o zaman ben de çok şaşırmıştım bu kadın tüm bunları niye bu adama anlattı acaba diye:/

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (03.01.15 23:03:44)
eğer saç kesimi ise onun ellerine emanet olduğumdan saçımı düzgün kesmesi için şirin görünüp duymak isteyeceği şeyleri söylüyorum. mesela: "ya geçen bi kuaföre gittim, hiç sizin gibi özenmedi, yamuk kesti zaten yaa" gibisinden. öyle olunca daha da çok kendini göstermeye çalışıp daha bi özenle kesiyor. fakat özel hayatı konuşmak filan pff... mümkün değil.

taksimde bi falcı var, fala inanmam. fakat adam bana fal bakarken "bi iş görüşmesine gitmişsin ama beklediğin gibi geçmemiş?" diyor. "evet yaaa hiç iyi geçmedi :( bana şunu şunu dedi adam, ben de şöyle dedim. salak herif ya uyuz etti beni" diyorum. "boşvereceksin sen onu. çünkü iyi ki de orası kötü geçmiş, senin önünü daha çok açacak bi yere gireceksin" diyor. mutlu oluyorum. 2-3 ayda bir gidiyorum terapi niyetine, 20 tl. ne zaman gitsem acayip pozitif çıkıyorum her şey güzel olacak modunda. o adama anlatıyorum özelimi. ama kuaföre anlatmam. dedikoducu zaten çoğu. geçen bi müşteri geldi, sevgilisi bunu aldatmış, bu da yakalamış tokadı basmış filan diye başka bi müşteriye anlatır kesin.
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (03.01.15 23:09:43 ~ 23:10:59)
Kuaforume anlatmiyorum. Annemle gidiyoruz, annem kuaförün annesiyle konuşuyor. Kadın zaten hep o kenarda örgü örüyor. Ben şuradan keselim, hmm güzel oldu. Teşekkürler. diyorum çıkıyoruz. Sık sık gitmiyorum şekli bozulunca.

Lazercim kızla daha samimiyiz, sınavlar, kedi, tatil vs. konuşuruz. Ona 30-45 günde bir gidiyorum ve 1.5 saat utulenirken susup yatmak olmuyor.
  • Lim5  (03.01.15 23:50:05)