uyumamak icin....

Evet dostlar, bu geceyi hiç uyumadan geçirmem lazım. yarın sabah sınavlar vs. var. Ne yapmalı da ayık kalmalı dinç olmalı ? Bi akıl verin hele...
tesekkurler simdiden...

bizim arkadaşlar kola kahve redbull içiyorlardı sürekli. ben pek sağlıklı birşey olarak görmüyorum ama genelde ben bi kupaya 2 tane 3ü1 arada atarım yada 3-4 tatlı kaşığı nescafe döker içerim.

  • false pretension  (02.01.15 20:51:10)
nescafe iç

  • Tyler89  (02.01.15 20:52:52)
alışkın değilsen yapma sakın, daha kötü olur. İlla yapacağım diyorsan kahveyle filan uğraşma, enerji içeceği göm. kola kahve gibi saçma karışımların bir mantığı yok, yapma. benim 36 saat uyanık kalmam gerekmişti, uyumadan 4-5 saat önce enerji içeceği içmiştim çarpıntı filan yapabiliyor haberin olsun.

  • e_rsin  (02.01.15 20:55:39)
Enerji içeceği

  • amator filozof  (02.01.15 20:59:34)
1 kupa kahve içtim, 1 cola. 2 tane daha cola var, yavaş yavaş yüklenmeyi düşünüyorum ben de. beni çok ayık tutuyor. ya da gidip en koyusundan çay içicem bardak bardak.

  • sayns  (02.01.15 21:07:29)
hemen yat, üç-dört saat falan uyu. sonra kalkıp kesintisiz çalış. bikaç saat az çalışmak mala bağlamış bir halde sınava girmekten iyidir.

  • sir gawain  (02.01.15 21:09:26)
@sir gawain'in dediği daha mantıklı bence

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (02.01.15 21:26:46)
ben genelde uyanıkl kalsam bile bir yerden sonra beyin almıyor. o da yaklaşık saat dörde falan tekabü ediyor. evdeki tüm teknoloji ile ilgini kes. yeşil çay iç. 25 dakika çalış beş dakika mola ver tekniğini uygula. yok olmadı dersen youtube da focus müzikleri var onları falan dinle bende işe yaramıştı

  • kablelvuku  (02.01.15 21:28:48)
bi espresso shot ya da bi fincan koyu kahve ic hemen ustune 20 dk uyu. kafeinin etkisini gostermesi 15-20 dk aliyo cunku ve bu 20 dk de beynini resetler daha dinc olursun.

  • mushtopus  (02.01.15 21:47:57)
Elma, kahve, kola...

  • strangerinhere  (02.01.15 22:33:59)