Kaporta Değişimi ve Kasko

Merhabalar benim araba linkte gördüğünüz üzere çarpışan araba gibi kullanıldığından artık bu duruma geldi. (Sadece çamurluğu ben çarptım)

Bi parça değişimi için sanayiye gittiğimde kaskodan kaporta yapılır falan yazıyodu her yerde. Ama girip sormadım.

Bu iş nası yürüyo bilen var mı? Prosedür nedir cebimizden para çıkar mı? Kaskodan aldığım kazasızlık indirimim gider mi?

imgur.com

Simdi bunlar farkli zamanlarda olusmus darbeler.o yuzden beyanla tamirat yolunu sececeksiniz.beyanda da park halinde vurulmus arac olarak gececegi icin tek tarafi yapilir.sizin darbeler iki tarafta yer aliyor.kotu olan darbede ust kisimda kalan.hangi tarafta hasar fazlaysa o tarafi beyan edersiniz.kaskoya gore degisiyor ama benim kaskomda 1500 liraya kadar yillik hasar hasarsizligimi bozmuyor.sizin rakaminiznedir ona bakmak lazim.

Diger tarafinda ucretini odeyerek yaptirirsiniz.bizim araclarda carpisan araba gibi kullanildigindan genelde ayni durum bizdede oluyor.yari beyan yari odeme seklinde toparliyoruz.istanbul icin tanidik yer lazimsa bizim isleri yapan dukkani tavsiye ederim.
  • cizgilipijama  (02.01.15 16:58:30)