Oyun Oynarken Elim Ayağım Titriyor !

Dün gireyim cs:go oynayayım dedim rekabetçi modda,özellikle takımda son yaşayanlardan biri olunca çok heyecanlanıyorum,elim ayağım gerçekten titriyor böyle tir tir titriyorum yahu,bakıyorum parmak uçlarım morarmış.Aynı şey yaz aylarında da oldu fakat 1-2 gün oynayıp,oyuna alışınca geçmişti. Bu durum normal mi yoksa bende sorun mu var?

Not:Aslında küçüklüğümde de olurdu bu, max payne 2'nin hastanede geçen bölümde o atmosfer,o ortamda mesela yine tırnaklarım morarırdı,hatta bir keresinde annem kendine zarar veriyorsun diyerek zorla kaldırmıştı beni pc'nin başından.

halflife oynarken botlar yüzüme füzenin kırmızı lazerini tuttuğunda başığımı eğiyodum bende, füze gelirken de her space'e basışımda ben de zıplıyodum. olur öyle.

  • MtKrt  (01.01.15 18:52:36)
oyunu çok ciddiye alıp heyecan yapıyorsun. olur öyle. bir de oynadığın oyunda takım arkadaşların üzerinde çok baskı yapıyorsa ya da konuda acemiysen normal.

oynadıkça alışırsın.

@MDC +1 bir de silent hill, resident evil falan oyna az canın kalmışken göreyim seni
  • nawar  (01.01.15 18:55:32)
halflife 2'de bazi yerlerde asiri korkmustum kalbimin atis hizini kontrol edemiyordum. cunku beklemedigin anda geliyor lanet olasi seyler ve olmemek icin son ana kadar adrenalin tavan oluyor.
ben de ciddiye aliyorum.

  • bohr atom modeli  (01.01.15 19:01:24)
ben cs go oynarken son yaşayan olunca orospu çocukları hemen kicklediği için sinirden elim ayağım titriyor. onun için yanımda molotof barındırıyorum hep. tek kalınca yakıyorum kendimi kicklenme endişesinden kurtuluyorum. gerçi bu sefer de kendimi yaktım diye kickleyen orospu çocukları da olabiliyor ama diğerinden daha az bu orospu çocukları.

  • newbie.  (01.01.15 19:09:09)
Bana alone in the dark oynarken olurdu, fps konusunda olmaz, yillarin turnuva oyuncusuyum, 1vs1'de coldblooded takilirdim.

Tecrube eksikligi bence, devam et duzelir.

Hatundan yaziyorum sori.
  • kaymaktutmayansicaksut  (01.01.15 19:17:28)
max payne de o kapıları açarken hep uçarak açardım, öbür türlü yemezdi :D

uçarak girince tam kapıda adam varsa içinden geçiyormuş gibi oluyodu, bugu görünce gerçekliğini yitirip korkutmuyordu. uzaktaysa da zaten raadca öldürüyodum.

Çok normal değil ya, biraz fazla kaptırıyorsun kendini. Arada gözlerini ekrandan ayır etrafına filan bak ki hayvan gibi içine düşmeyesin makinenin. Gerçeklik algın gider sonra :)
  • e_rsin  (01.01.15 19:25:04)
benim son zamanlarda kollarım uyuşmaya başladı heyecanlanınca. özellikle dark souls'ta boss savaşlarında falan stres yapıyorum heralde dirseklerimden aşağısı hafif uyuşuyor. önceden hiç olmazdı

  • damacana  (01.01.15 19:37:03)
normalde oyun oynarken hiç kasılmayan biriyimdir. hatta beraber oynadığım arkadaşlarım gıcık olur bu duruma sallamam fazla çünkü ama ya undying diye bir oyun vardı. lanet olsun düşününce bile kötü oldum. aniden arkadan bi yaratık geliyordu sürekli. hele ki bi ayna sahnesi vardı offf. anlatılmaz yaşanır :) titremeyi aşıp sıçırtan bir oyundu.

bir de bu call of duty zombie oyunu vardı. arkadaşımla internet kafede oynarken arkamda beliren zombi yüzünden internet kafeyi ayağa kaldırmıştım -arada belki ağzımdan küfür de çıkmış olabilir :)- o sırada insanların bana bakışını hayatta unutmam adamlar bişey oldu diye korkmuştu :))
  • the kid  (01.01.15 20:38:19)
şikayetçi misin bundan peki?

ben istiyorum o hissi bilgisayar oyunları ile yaşamak, ama bulamıyorum. son zamanlarda biraz the long dark ile oldu ama o da geçti hızlıca. amiga zamanında oyun oynarken olurdu.
  • rygard  (01.01.15 21:01:40)
Tabi ki şikayetçiyim, o esnada sakin olup tık tık indirmem lazım mesela adamları,benimse mouse falan sapıtıyor böyle elimin titremesinden :D

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (01.01.15 21:31:14)