sevgilinin ailesine yılbaşı hediyesi

yarın akşam için evlerine davet ettiler. ilk defa tanışıyoruz. hepsine tek tek hediye alamayacağım için evlerine bir hediye alayım diye düşündüm. ama ne alacağıma karar veremiyorum. yeni evlenenlere gider gibi kahve fincanı falan almak istemiyorum. biraz orjinal, biraz sempatik, herkesin beğenebileceği ne olabilir?

edit: çok pahalı da olmasın. ufak tefek 50 liralık bişey.

edit 2: aklımda sadece tatlı götürmek vardı ama sevgilim ailesinin bana hediye aldığını söyledi, ben de almam gerekir diye düşündüm.

borcam ^^

  • elxa  (30.12.14 10:35:35)
istanbul'daysan kadıköy'e git çiçek işleri diye bi yer var pek şahane dekorasyon şeyleri satıyorlar çok orjinal. bi kaç arkadaşımın annesine aldım oradan bayıldırlar.

  • cadi iren  (30.12.14 10:37:34)
tatlı al götür hediyeye gerek yok bence

  • sta  (30.12.14 10:37:51)
@cadi istanbul'da değilim. ne gibi şeyler olduğunu söylersen burada da bulurum belki.

  • make a wish  (30.12.14 10:38:27)
bence vazo gibi bişey al

  • heee  (30.12.14 10:39:50)
talan edilmemiş bir mudo şubesi bulabilirsen çok güzel yılbaşı hediyesi serisi yapmışlar.

  • freya  (30.12.14 10:40:31)
Ben olsam bir orkide alırdım. Hem sade hem şık hem de kıvamında olurdu.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (30.12.14 10:43:37)
  • cadi iren  (30.12.14 10:43:59)
kaliteli bi şarap al.

  • dimitri iskete  (30.12.14 11:13:09)
İlk gidişinde içki götürme derim. Tatlı olarak ufak bir pasta, bir de örneğin madame coco'dan Sıvı sabun, el kremi, peçete, iki tane el havlusu vb bulduğun şeyleri minik bi paket yapıp hediye edebilirsin. Böylece hem gittiğin eve eli boş gitmemiş olursun hem de yılbaşını da boş geçmemiş olursun. Bütün ailenin kullanabileceği şeyler hepsi de.

Havlular 10 tl'den olsa 20 tl, Peçete 3 tl, sabun 7 tl, el kremi de 3 tl =33 tl.

30 liralık da bi pasta alsan, maksimum 60 tl'ye harika bi combo olur bunlar.
  • pandispanya  (30.12.14 11:18:15)