Israrla mail gelmiyor

Selamlar bilişim suçluları

Şirketimin mail adresine günde onlarca posta geliyor gerek müşterilerden gerek abuk subuk onlarca spam. Ve fakat bazı çok önemli müşterilerimden asla mail alamıyorum. Mailime cevaben atıyor yani adres yanlışlığı gibi bir durum yok. Ama bir hata mesajı almamasına rağmen bana bazı kişilerden kesinlikle mail düşmüyor.

Thunderbirde tanımlı mailler. Web mailden direk bakıyorum oraya da düşmüyor. Web mail sayfasında herhangi bir ayar filtreleme spam birşeysi aktif gözükmüyor. Avast kafasına göre bir filtreleme yapsa beni haberdar etmesi gerekir.

Kısaca karşı tarafa bir hata mesajı gitmeksizin bana mail gelmeme olasılığı var mıdır?

İyi akşamlar.

Gonderen tarafin ve sizin mail sunucusuna ait loglara bakmak lazim bunu diyebilmek icin.

Gelmeyen mailler bir tek sizin hesabiniza mi dusmuyor diger cc li kisilere gidiyor mu?

Gelmeyen mailleri atan kisilerin sirketlerinde ortak olabilecek bir seyler varmi? Mail server, anti virus, spam filtresi vb.?
  • selam  (29.12.14 18:06:10)