Whatsapp/mesaj/Face'te muhabbet başlatmak

Saygıdeğer senato üyeleri, aziz roma halkı, bu teknolojiyle flört işini nasıl halledeceğiz? Tanıdığım bir kızla vatsap üzerinden sohbet etmek istiyorum ama o selamı yazdıktan yazacak konu bulamadığım için yazmaktan vazgeçiyorum. Reelde daha rahatım ama. Yani naber iyidir faslından sonra ne konuşulur? Siz nasıl hallediyorsunuz onu? Reelden yürümek daha basit ama final haftası geldi, sonra memlekete dönüp bi' ay falan gelmeyeceğim, o süre zarfında da vatsap/mesaj yoluyla yürüyüp boş bırakmayayım diyorum ama bunda çok kötüyüm. Help pls

napıyosun de illa bişi yapıyodur konuşası varsa anlatır. ne bileyim böle sanırım. güvenme ama bana

  • cizgilerebasancocuk  (26.12.14 00:08:22)
Muzikle alakali insanlarsaniz sarki onerisi olabilir. Mobil degil de PC basinda olmak faydali olur bu durumda.

  • long live rock n roll  (26.12.14 00:27:03)
Çıplak resmini at. Sonra pardon arkadaşa yollayacaktım yanlışlık oldu falan de. Gerisi gelir asdasafa

  • nickimi yermisin  (26.12.14 00:45:15)
dinlemeyi bilmeyen ve sürekli ama sürekli kendisi vırvır bir şeyler anlatmaya bayılan bir kız bul, o zaten konuşur.

  • wilhelmwasmuss  (26.12.14 00:47:41)
Aynı durum bende de var. Reelde türlü şakalar, sanalda konu bulamıyoruz. Artık kızlarla konuşmayı bıraktım. Hayırlısıyla önümüzdeki ay gay olacağım.

  • sozluge bi daha geldigimde aldigim nick  (26.12.14 01:11:32)
Online muhabbeti uzatma, kızı baş başa kalmaya davet için kullan sadece Yüz yüzeyken yürü.

  • arnold schwarzeneger  (26.12.14 08:01:25)
lan bende de tam tersi. sanalda daha rahat konuşuyorum. hatta bi kız vardı eskiden günde 4 saat msn'den konuşurduk, yanyana gelince iki yabancı gibi :D

  • himmet dayi  (26.12.14 16:02:21)
lan olm saka mısınız. reelde rahat olup sanalda nasıl olmaz? tam tersi olması lazım.

  • fransizkalanadam  (26.12.14 18:22:20)